Jste zde

Video návody pro automatizaci budov pomocí KNX

KNX standard je komunikační protokol, který je rozšířen po celém světě. Konfigurace zařízení se provádí pomocí software ETS. Jak tento software stáhnout, jak je to s licencemi a jak se nastavují jednotlivé knx zařízení, aby jako celek plnily svou funkci? To vše se dozvíte na youtube kanálu KNX české návody.

Komunikace na sběrnici KNX je sice jednoduchá, ale přitom spolehlivá. Pokud se chcete dozvědět více o hardwarové interpretaci jednotlivých bitů, topologii a základních vlastnostech KNX komunikace navštivte sekci https://automatizace.hw.cz/standard-knx.

Pro bezproblémový chod inteligentní budovy založené na KNX technologii je správná konfigurace jednotlivých zařízeních. Konfigurace se provádí v software ETS. Software ETS neslouží jen ke konfiguraci, ale obsahuje také diagnostické nástroje.

Díky youtube kanálu KNX české návody bude prvotní setkání s ETS aplikací snadné. Dozvíte se, co vše ETS software umí, kde získat licenci, jaké výhody přináší účet myKNX u KNX organizace, jak nastavit KNX zařízení pro ovládání světel pomocí spínacího relé nebo pomocí sběrnice DALI, jak efektivně využít stmívač nebo jak využít žaluzie pro úsporu energie. V neposlední řadě youtube kanál poskytne informace o využití scén a v dnešní době tolik populární vizualizaci.

Odkaz na youtube kanál KNX české návody: https://www.youtube.com/channel/UC9agwFkYKft62RV-07nmogQ/featured

Hodnocení článku: