Jste zde

Senzorika

STE2 Lite / R2 / PLUS - 3 různá provedení pro různé aplikace monitorování

Jak snadno a efektivně vzdáleně moderně i s možností cloudového portálu monitorovat prostředí (teploty, vlhkosti, kvalitu vzduchu, přítomnost světla apod.) v lednicích, skladech, datových centrech či kancelářích, domácnostech, školách i v průmyslu? Všechny tyto aplikace zastane řada jednotek STE2. Tři různé varianty, které se liší svými vlastnostmi, umožňují efektivně realizovat většinu sledování prostředí.

Laserové polohovací systémy

Optické laserové polohovací systémy počítají vzdálenost k pohyblivým součástem systému bezkontaktně, rychle a s absolutní přesností. V cyklech trvajících v řádech milisekund zjišťuje laserový měřicí systém hodnoty polohy s milimetrovou přesností a prostřednictvím rozhraní průmyslového Ethernetu nebo sběrnic Fieldbus je zasílá dynamickým řídicím funkcím.

Měřicí transformátory pro elektrické aplikace

ENIKA.CZ nabízí jednu z nejširších řad transformátorů proudu (CT) na trhu. Nabídka zahrnuje standardní transformátory i transformátory s děleným jádrem. Transformátory jsou dostupné v různých velikostech a mají různé výstupy, včetně 0-5 A, 0-1 A, 0-333 mV. Většinu prvků je možné montovat na standardní lištu DIN, což usnadňuje jejich instalaci.

Snižování nákladů znamená také to, že podniky by měly co nejdříve zavést analýzu vibrací

Proč a jak provádět analýzu vibrací strojů? Nejčastější argumenty pro a proti zavedení nástrojů prediktivní údržby, které mohou odhalit kritické body dříve než nastane porucha nebo havárie. Ty mohou znamenat nejen odstávku technologie, ale i ohrožení kritické infrastruktury.

Sledování spotřeby energií moderními způsoby

Cena energie již asi nikdy nebude tak levná jako dříve s ohledem na nutnost omezování využití fosilních paliv. Proto je nutné maximalizovat efektivitu využití každé kWh, Joulu tepla nebo m3 vody či plynu. Prvním krokem k tomu je zejména přesnější monitorování a dostupnější vizualizace spotřeby pomocích moderních technologií.

BD Sensors – snímače tlaku a výšky hladiny vody, kalů a jiných agresivních chemikálií

Od měřících sond, přes elektronické měřicí přístroje až po přesné vyhodnocovací a zobrazovací technologie – to je BD Sensors. Produkty lze využít v mnoha průmyslových odvětvích a to i v prostorách s nebezpečím výbuchu.

Stránky