Jste zde

Nová řada konektorů AXYR: Rychlé a bezpečné připojení

Jednoduchý způsob vytvoření elektrického připojení minimalizuje riziko chyb, které by mohly později vést k chybným stavům. Konektrory AXYR nabízí extrémně kompaktní pružinové zasouvací konektory, které se vyrovnají spolehlivostí konektorům krimpovacím.

Snadné připojení bez použití nářadí a odolné vůči mechanickému namáhání a vibracím, to jsou konektory řady AXYR od ilme. Stávající řada 16 A konektorových vložek využívajících technologii AXYR (zatlačení pružiny s ovládacím tlačítkem) je rozšířena o novou řadu CQEY. Beznástrojové pružinové zásuvné kontakty AXYR 16 A pokrývají průřez od 0,25 mm2 do 2,5 mm2. Spojení je navíc odolné vůči mechanickému namáhání a vibracím.

Více informací naleznete na https://www.ilme.com/en/notizie/new-axyr-connection-possibilities-2/

Ilme své novinky představí na veletrhu AMPER 2024 s podtitulem Smart&Connected World se zaměří na chytré technologie. Tématy budou mimo jiné elektroenergetika, fotovoltaika, elektroinstalace, systémy řízení a zabezpečení budov, osvětlovací technika, pohony a napájení, elektromobilita nebo smart city. Navštivte Brno 19.-21.3. 2024. www.amper.cz.

Přílohy: 
PřílohaVelikost
PDF icon xdgne236-9.pdf3 MB
Hodnocení článku: