Jste zde

HWRent – monitoring prostředí bez investic

HW Server nabízí pronájem sestav pro monitoring prostředí. Měsíční poplatek zahrnuje potřebné vybavení, software, licence i instalaci a správu zařízení.

V prostředí internetu věcí je zcela běžné, že zákazník platí službu formou měsíčního poplatku. To přináší řadu výhod. V první řadě nemusí investovat do nákupu drahého zařízení a jeho instalace, aniž by měl jistotu, že zařízení a jeho funkce budou vyhovovat jeho potřebám. To, aby služba splňovala požadavky a od začátku do konce fungovala na sto procent, je zájmem poskytovatele. 
Ten se také stará o to, aby potřebné zařízení, instalované u zákazníka vždy fungovalo a má tak zajištěný servis po celou dobu poskytování placené služby.

Nová služba HWRent nabízí dlouhodobý pronájem monitorovacích sestav s kompletní správou. Pro první zákazníky jsou připraveny dva balíčky.  STE2+HWPortal představuje nejčastější sestavu pro monitoring teplot, vlhkosti apod. Balíček WLDset+HWPortal řeší monitoring úniku vody, případně zaplavení.  

 STE2 + HWPORTAL.CZ 

Set pro vzdálenou kontrolu teploty v lednicích, skladech, rozvaděčích, či jen v domácnosti. Možnost rozšíření o další čidla a detektory.

  • Měsíční cena:  199,- bez DPH, min. doba pronájmu: 24 měsíců. Po uplynutí této doby: zařízení STE2 se stává majetkem zákazníka a další užívání aplikace HWPortal.cz Premium bude zpoplatněno (aktuálně 490,- Kč za roční licenci).
  • STE2 obsah - jednotka až pro 4 senzory, teplotní čidlo na 3m kabelu, napájecí zdroj 5V
  • STE2 základní funkce - připojení Ethernet/Wi-Fi, vlastní webserver, napájení PoE, zabezpečení HTTPs
  • STE2 komunikace - HWg push do cloudu HWPortal.cz, 2x emailová alrmové zprávy, SNMP, DHCP
  • HWPortal.cz verze PREMIUM - dva uživatelské účty, neomezená data, funce multigraf, pravidelné reporty

SD WLDSET + HWPORTAL.CZ

Sestava pro včasnou detekci unikajících kapalin, nebo záplavu prostoru. Jednotka s 2m detekčním kabelem vhodná pro inkrinovaná místa jako jsou stoupačky, výdechy klimatizaci, topení, pračky atd. Možnost rozšíření až na 85m detekce.

  • Měsíční cena: 220,- bez DPH, min. doba pronájmu: 24 měsíců. Po uplynutí této doby: zařízení WLDset se stává majetkem zákazníka a další užívání aplikace HWPortal.cz Premium bude zpoplatněno (aktuálně 490,- Kč za roční licenci).
  • SD WLDset obsah - jednotka, připojovací kabel 2m, detekční kabel 2m, napájecí zdroj 5V
  • SD WLD základní funkce - připojení Ethernet, vlastní webserver, rozeznání záplavy a poškození detekčního kabelu, 
  • SD WLD komunikace - HWg push do cloudu HWPortal.cz, 1x emailová alrmové zprávy, SNMP Trap, 
  • HWPortal.cz verze PREMIUM - dva uživatelské účty, neomezená data, funce multigraf, pravidelné reporty

Tyto typizované sestavy lze dále rozšiřovat o další senzory. Obchodní oddělení vám zpracuje nabídku s ohledem na potřebné zařízení, softwarové vybavení, předpokládanou dobu nájmu dobu nájmu a cenu dle vašeho zadání.

Celé řešení je postaveno na cloudovém řešení HWPortal. HWPortal.cz umožňuje provádět dohled a monitoring nejrůznějších aplikací. Nabízí přitom řadu služeb, které u podobných systémů nejsou zcela běžné, jako nastavení vlastních pohledů a grafů, vytváření skupin zařízení i vlastních grafů dat ze senzorů. Nový portál přidává řadu funkcí pro administraci rozsáhlých monitorovacích aplikací a senzorových sítí. Aby byl portál k dispozici co nejširšímu okruhu uživatelů, je provozován jako veřejná služba. Firmy tak nemusí investovat do pořízení vlastních serverů, licencí, které nepotřebují, ani řešit složitá síťová nastavení. Senzorová zařízení a portál mají všechny funkce nakonfigurovány tak, aby připojení i případné změny nezabíraly zbytečně čas.  

Pro více informací kontaktujte obchod@hw.cz nebo navštivte https://obchod.hw.cz/pronajem-sestav-pro-on-line-dohled-hwrent/.

 

Hodnocení článku: