Jste zde

Digi-Key Electronics navázala spolupráci se Siemens

Digi-Key Electronics, která nabízí největší výběr elektronických a automatizovaných komponent na světě, oznámila distribuční partnerství se Siemensem. Nyní již v portfoliu Digi-Key najdete širokou škálu produktů pro automatizaci a řízení.

Siemens je největším dodavatelem kvalitních produktů pro automatizaci a řízení výroby, včetně automobilové výroby, datových center, výroby elektroniky, zdravotnictví, potravinářský a textilní průmysl a další. Toto partnerství přináší zákazníkům Digi-Key po celém světě spolehlivé, dlouhodobé a snadno použitelné produkty, jako jsou napájecí zdroje, rozhraní HMI (Human-Machine Interface), programovatelné logické ovladače (PLC) a výkonné přepínače.

Software společnosti Siemens je zaměřený na budoucnost. Hardware a výkonné automatizační technologie podporované globálním prodejem a podporou pokrývají celý výrobní proces a nabízejí maximální interoperabilitu napříč všemi automatizačními a řídicími komponentami.

Špičková technologie a široká nabídka produktů Siemens v kombinaci s distribučními možnostmi Digi-Key nabídne zákazníkům větší flexibilitu a pohodlí než kdykoli předtím. Další informace o společnosti Siemens a možnostech objednání z jejich produktového portfolia naleznete na webové stránce Digi-Key. V portfoliu Digi-Key je přes 50 tisíc položek od Siemensu. Nyní k nim přibydou produkty pro automatizaci a řízení.

Průmyslová automatizace a řízení v portfoliu Digi_Key:

Produkty Siemens v portfoliu Digi-Key naleznete na následujícím odkazu: https://www.digikey.com/en/supplier-centers/siemens/

Hodnocení článku: