Jste zde

Virbuster: generátory ozonu pomohou s dezinfekcí

Vývoj, zkoušení a veškeré atesty nového generátoru VirBuster proběhly v rekordním čase dvou měsíců a první série 550 kusů je ve výrobě.

Český výrobce technologických pracovišť pro vědu, školství a průmysl, společnost Diametral, začal vyrábět generátory ozonu určené pro bezkontaktní desinfekci prostor. Jedná se už o druhý specializovaný výrobek v době coronavirové krize. Ozonizéry s názvem VirBuster vyrábí Diametral ve čtyřech výkonových kategoriích.

Společnost Diametral začala vyrábět už druhý specializovaný výrobek doby coronavirové.  Po ochranných obličejových štítech vlastní konstrukce přichází s novou řadou desinfekčních generátorů ozonu s označením VirBuster. Ozonizéry jsou určeny pro bezkontaktní desinfekci prostor včetně vybavení a díky své účinnosti se hodí k dekontaminaci šaten, fitcenter, ordinací, obchodů, školních a dalších frekventovaných prostor.

Diametral nabízí čtyři výkonové řady generátorů VirBuster s výkonem od 3,5 do 20g O3 za hodinu. Různé modely jsou tak vhodné pro desinfekci menších prostor i velkých hal. V generátoru není třeba vyměňovat žádné filtry ani náplně a náklady na desinfekci 100m3 se tak pohybují kolem 14 haléřů.

Distributorem generátorů ozonu je také HW server s.r.o, najdete je na https://obchod.hw.cz/eshop/produkty/kategorie/generatory-ozonu-dezinfekce-prostredi .

www.diametral.cz

Hodnocení článku: