Jste zde

SensDesk Mobile – senzory ve vaší kapse

Uživatelé portálu SensDesk mohou mít trvalý přehled o stavu prostředí či procesů, které potřebují sledovat. Dohledovým nástrojem je jejich mobilní telefon.

Řada výrobních, zemědělských, potravinářských i rekreačních provozů je závislá na trvalém udržení prostředí v obvyklém stavu. Výpadek zařízení, zvýšení nebo snížení teploty či vlhkosti může znamenat statisícové ztráty. Trvalá obsluha na místě často není možná, stejně jako trvalé sledování dispečinku na obrazovce počítače. Webový portál SensDesk pro dohled senzorů proto podporuje i mobilní aplikaci SensDesk Mobile pro přístup k měření z mobilního telefonu. Uživatelé mají díky SensDesk Mobile okamžitý přehled o stavu měřených prostředí či provozních hodnot ze všech lokalit ať jsou kdekoli – rychle, přehledně a jednoduše.

Kromě senzorů prostředí (teplota, vlhkost, otevření dveří, detekce kouře nebo zaplavení) lze připojit také měření spotřeby elektrické energie, plynu nebo vody. Senzorové jednotky komunikují s portálem SensDesk prostřednictvím sítě Ethernet nebo GSM/GPRS.

Kombinace aplikace SensDesk Mobile a výstražných e-mailů, generovaných portálem SensDesk při překročení provozních hodnot kteréhokoli čidla, dělá z chytrého telefonu mobilní dispečink. Pracovníci, odpovědní za chod kritických aplikací, tak mohou pracovat kdekoli nebo v době volna pouze držet pohotovost a přitom jim neujde žádná důležitá událost.

Vyzkoušejte si demo účet na portálu SensDesk. Stáhněte si „SensDesk Mobile“ v AppStore nebo na Google Play. Demo účet webového portálu je k dispozici také pro vyzkoušení SensDesk Mobile.
Aplikace SensDesk Mobile i služby portálu SensDesk jsou poskytovány zdarma.

Hodnocení článku: