Jste zde

Schurter tlačítka s unikátním podsvícením: Budete nepřehlédnutelní!

Největší dojem na uživatele zanechává část zařízení, kterou vidí a dotýká se. Schurter představuje panelová tlačítka z kvalitního černého hliníku s moderním prstencovým podsvícením typu „dead-front“, která dodají vašim aplikacím elegantní vzhled a dlouhou životnost. Zjistěte více o jejich hlavních výhodách a funkcích v článku SOS electronic.

Černá antivandal tlačítka Schurter s podsvícením dead-front

Společnost Schurter rozšířila sérii antivandalských tlačítkových přepínačů na panel MSM o tlačítka černé barvy. K jejich podsvícení použili prstenec z unikátního černého průsvitného plastu, díky kterému mají tlačítka elegantní a moderní vzhled. K dispozici jsou jednobarevné i plnobarevné RGB verze.

„Samotné podsvícení je diskrétně ‚ukryto' pod tmavým povrchem tlačítka. V neaktivním stavu se tlačítko jeví jako souvisle černé, a pokud se podsvícení aktivuje, prstenec se rozsvítí ve zvolené barvě. Černá barva nijak nezkresluje barvu prstence ani neomezuje intenzitu podsvícení. Tento typ podsvícení se nazývá ‚dead-front'. S takovým typem svítidel jsme se mohli setkat u některých modelů automobilů s LED světly,“ říká úvodem Pavol Buhla, manažer produktových specialistů SOS electronic.

TIP: V dokumentaci označuje výrobce tlačítka série MSM Illuminated s dead-front podsvícením jako RD (ring illumination <dead front>).

Výhody a vlastnosti antivandal tlačítek Schurter série MSM Illuminated

Použít antivandal tlačítka série MSM Illuminated je vhodné v zařízeních, která ovládá vysoký počet uživatelů a estetika i bezpečnost jsou prioritou. Mohou to být medicínská zařízení, ale také exteriérové zemědělské stroje, protože tlačítko má vysoký stupeň krytí IP67, vysokou odolnost proti nárazům a odolnost proti UV světlu.

Tlačítka dead-front ze série MSM jsou k dispozici ve čtyřech velikostech: 16, 19, 22 a 30 mm.

Podle použitého mikrospínače dokážou spínat proud od 100 mA až do 10 A při napětí 30 Vdc až 250 Vac. Standardní napětí při podsvícení je 24 Vdc. Po dohodě s výrobcem je za určitých podmínek možné dodat tlačítka i s jiným napětím.

4 hlavní benefity tlačítkových přepínačů Schurter série MSM Illuminated:

  • atraktivní hmatová zpětná vazba
  • vysoce kvalitní materiály
  • dlouhá životnost
  • barevné značení

Tlačítka na panel Schurter série MSM Illuminated s prstencovým podsvícením v SOS electornic zařadili do nabídky produktů.

„Nejpoužívanější jednobarevné, jako jsou bílé nebo modré verze, ale také plnobarevné RGB verze jsou dostupné přímo z našeho skladu, aby byly okamžitě k dispozici pro vaše projekty. Další barvy vám rádi zajistíme na objednávku,“ řekl na závěr Pavol Buhla.

Máte zájem o více informací k produktům Schurter nebo o technické poradenství při výběru produktu? Případně máte jinou otázku či požadavek? Neváhejte kontaktovat SOS electronic.

Vyzkoušejte si vzorek pro váš projekt

Potřebujete si vyzkoušet součástku při vývoji? Neváhejte kontaktovat SOS electronic, kde vám rádi poskytnou vzorek pro projekt. Každou žádost posuzují individuálně, proto vás prosí o stručné představení vašeho projektu v následujícím formuláři.

Vzorky poskytují pouze pro projekty do vývoje, nikoli jednotlivcům pro soukromé účely. 
Děkujeme za pochopení.

 

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.