Jste zde

Robustní kabeláž pro IT rozvaděče o rozměru 19”

Společnost Siemens rozšiřuje svoji nabídku kabeláže typu FastConnect o nové komponenty vhodné pro instalační kabinety o rozměru 19“. Nový rám slouží k robustnímu přichycení metalických i optických konektorů a krátkých připojovacích kabelů tzv. patch kabelů. Robustní provedení rámu odpovídá požadavkům v průmyslu a zároveň zrychlí a zjednoduší bezchybné osazovaní kabeláží.

Zatímco prvky používané v oblasti výpočetní techniky obvykle nevyžadují vysokou robustnost provedení, v průmyslových instalacích se bez těchto parametrů neobejdeme. V současnosti se setkáme s instalací, která propojuje oba světy prostřednictvím výkonných firewallů a routerů, které jsou instalovány v rozvaděčích o rozměru 19“. Právě do takového místa je nový instalační rám 19" určen.

 

Adaptéry IE FC Keystone RJ45 a také optické spojky FO LC Coupler lze jednoduše přichytit do instalačního rámu o rozměru 19“, který může obsahovat až 24 zdířek.

Toto řešení přináší maximum spolehlivosti přenosu z klasických průmyslových sítí, kde robustnost je na prvním místě, a světa instalačních kabinetů o rozměru 19“ typicky používaných ve světě IT. IE FC Keystone RJ45 adaptér i optická spojka FO LC Coupler mohou být použity zcela samostatně, tedy i jinde než v instalacích kabinetů. Flexibilitu a modularitu lze využít pro propojení dvou kabelů na standardní instalační liště DIN o rozměru 35 mm.

IE FC RJ45 Keystone adaptér z portfolia pro rychlou montáž – Fast Connect – je navržen pro splnění kategorie Cat6A a s příslušnými kabely této kategorie můžete dosáhnout rychlosti až 10 Gibabit za sekundu, tedy typických rychlostí datových center atd.

Více informací:

 

Přílohy: 
PřílohaVelikost
PDF icon couplerdatasheet.pdf123.76 KB
PDF icon ramdatasheet.pdf121.51 KB
Hodnocení článku: