Jste zde

Proudové kleště pro měření v instalacích rozvodných skříní

Multimetr Voltcraft VC-337 je díky svému tvaru ideálním a nepostradatelným nástrojem pro práci v hustých instalacích rozvodných skříní a automobilů.  TRMS  VC-337 má totiž jedinečné ultra tenké proudové kleště.

Pokud jste již někdy měřili v rozvodné skříni, například přívodní vodiče k jednotlivým jističům, pravděpodobně jste narazili na podobnou situaci - běžné klešťové multimetry mají příliš široké kleště, takže proud tekoucí jednotlivými vodiči těsně u jističů je velmi těžké, skoro až nemožné změřit. Dle SOS electronic tento problém však elegantně řeší klešťové multimetry s extra úzkým tvarem kleští, mezi které patří i Voltcraft VC-337.

Kromě úzkých kleští je přístroj celkově poměrně malý a úzký, takže výborně sedí v ruce. VC-337 dokáže měřit i stejnosměrný DC proud s rozlišením 1mA, takže je ideální i pro měření v běžných DC zařízeních a v instalacích automobilů.

Maximální údaj displeje je 3999, volba rozsahů je automatická. Skvělý poměr cena/vlastnosti je u VC-337 umocněn faktem, že přístroj měří skutečnou efektivní hodnotu střídavých veličin (TRMS).

Klešťový multimetr VC-337 najdete v sortimentu SOS electronic mezi skladovými produkty. Více informací o novinkách v sortimentu SOS electronic najdete on-line, nebo vám rádi poradí na adrese info@soselectronic.cz.

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.