Jste zde

Postavte si OMNI za pouhých 15 minut

Zvažujete panelový PC, monitor s dotykovým panelem nebo průmyslový PC? Složení kterékoliv alternativy vám zabere maximálně 15 minut. Modulární série OMNI od AAEON přináší s novým display box kitem i nové možnosti. SOS electronic pro vás napsalo aktuální informace.

Modulární série OMNI nabízí 2 CPU box kity, display box kit, 7 velikostí LCD panelů s rezistivním nebo multidotykovým PCAP dotykovým panelem a 11 I/O modulů.

Potřebujete panelový PC?

Vložte SODIMM RAM do slotu, připojte 2,5“ SSD a upevněte jej k CPU box kitu. Připojte 3 kablíky z LCD kitu (LVDS, Combo a DIO) do CPU box kitu, zaklapněte jej do LCD kitu a zašroubujte 3 šrouby - hotovo.

Potřebujete monitor s dotykovým panelem?

Připojte 3 kablíky z LCD kitu (LVDS, Combo a DIO) do display box kitu, zaklapněte jej do LCD kitu a zašroubujte 3 šrouby - hotovo.

Potřebujete průmyslový PC?

Vložte SODIMM RAM do slotu, připojte 2,5“ SSD a upevněte jej k CPU box kitu. Zaklapněte CPU box kit do spodního krytu M0421550A0, zašroubujte 3 šrouby - hotovo.

CPU box kit

CPU box kity jsou založeny na procesorech Intel od Celeron N2807 až po Core i7-6600U. Všechny kity nabízejí pasivní chlazení bez ventilátoru, široký rozsah napájecího napětí 9 až 30V DC a rozsah pracovních teplot okolí od -10 do +55°C. CPU box kity je možné transformovat na box PC přidáním spodního krytu. Kity jsou dodávány bez RAM a SSD, nedělejte si však starosti, máme pro Vás řešení - průmyslové RAM a SSD od společnosti Apacer.

Na CPU box kitech může běžet libovolná distribuce Linux nebo Windows 7, 8, 10. V případě operačního systému Windows zvažte použití Windows 10 IoT Enterprise LTSB 2016, která je optimalizována pro průmyslové aplikace.

Více informací Vám poskytne přehled CPU box kitů

Display box kit

Kit umožňuje připojit monitor k PC přes HDMI nebo VGA a USB (dotykový panel). Ovladače pro dotykový panel podporují operační systémy Windows a Linux, najdete je na přiloženém CD.

LCD kit

- 7 velikostí LCD panelů
- 10.4”, 12.1”, 15”, 17” a 19” s poměrem stran 4:3, 15.6” a 21.5” s poměrem stran 16:9
- Odolný hliníkový přední rámeček
- Kompletně plochý design předního panelu zabraňuje hromadění prachu a vody
- Krytí předního panelu IP65
- 5 vodičový rezistivní nebo multidotykový PCAP panel

Více informací Vám poskytne přehled LCD kitů.

Vstupní/výstupní moduly

V současnosti nabízí AAEON 11 vstupně/výstupních modulů. Montáž je velmi jednoduchá. Odstraňte kryt rozšiřujícího konektoru na CPU box kitu, zasuňte do něj modul a upevněte jej pomocí 2 šroubků. Všechny potřebné ovladače jsou dostupné na stránkách AAEON.

Vstupně/výstupní moduly jsou kompatibilní se všemi CPU boxy, pro jejich instalaci je ovšem potřebný 15 "nebo větší LCD kit, protože na menší LCD kit je nelze upevnit.

Více informací vám poskytne přehled vstupně/výstupních modulů.

Více informací o produktech AAEON vám v SOS electronic rádi poskytneme na adrese aaeon@soselectronic.com

Vlastnosti

  • CPU BOX kity, Display BOX kit a LCD kity nebo smontované dohromady
  • Široký rozsah procesorů od Intel Celeron N2807 až po Core i7-6600U
  • Pasivní chlazení bez ventilátoru
  • Kompletně plochý design předního panelu zabraňuje hromadění prachu a vody

Download a odkazy:

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.