Jste zde

Odolný zdroj napájení TDK-Lambda HWS-A pro bezproblémový provoz

Měniče AC/DC HWS-A od renomované značky TDK-Lambda v kovovém krytu s předimenzováním elektrolytických kondenzátorů a výstupním výkonem 10 až 150 W poskytují vynikající spolehlivé napájení pro vaši aplikaci. Navíc si můžete užít prodlouženou záruku jako bonus.

AC/DC napájecí zdroje TDK-Lambda – inovativní a spolehlivé napájení pro průmyslové aplikace

Pro provoz průmyslových strojů jsou obvykle zapotřebí různé zdroje energie. To znamená v první řadě střídavé napětí na vstupu do továrny, jakož i elektronická zařízení – napájecí zdroje – používaná pro konverzi střídavého na stejnosměrné napětí. Důležitý je přitom nejen typ napájecího zdroje, ale také velmi přesná analýza požadavků konkrétní aplikace.

„AC/DC měniče série HWS-A od výrobce TDK-Lambda s výstupním výkonem 10 až 150 W nabízejí mimořádně spolehlivé řešení pro napájení s prodlouženou zárukou, což je v tomto průmyslovém odvětví opravdu jedinečná výhoda,“ zhodnotil Pavel Kováč, produktový specialista SOS electronic.

Tato série AC/DC měničů s kovovým krytom akceptuje široký rozsah vstupního napětí 85 až 265 VAC (špička 300 VAC v trvání 5 s) s výstupním napětím od 3,3 V do 48 VDC. Napájecí zdroje TDK-Lambda jsou certifikovány podle IEC 62368-1, UL 508 a EN 62477-1 OVC III (HWS150A) a jsou v souladu s normou SEMI F47. Náročným průmyslovým požadavkům vyhovují také svojí odolností proti poruchám v síti a vyzařovaným emisím třídy B bez dodatečného filtrování nebo stínění.

Nejdůležitější vlastnosti AC/DC měničů TDK-Lambda série HWS-A:

 • prodloužená záruka (limited lifetime warranty)
 • předimenzování parametrů elektrolytických kondenzátorů
 • odolnost proti poruchám v síti a vyzařovaným EMI třídy B
 • nízká spotřeba energie bez zátěže
 • certifikát UL 508
 • Největší výhody AC/DC měničů TDK-Lambda HWS-A:
 • nízké počáteční náklady
 • dlouhá životnost
 • jednodušší shoda systému EMC
 • úspora energie
 • vhodné řešení pro průmyslové řídicí systémy

Do aplikací v těžkých průmyslových podmínkách se jmenovitými výkony až do 1800 W si vám dovolujeme doporučit AC/DC měniče TDK-Lambda rodiny HWS. Dostupné jsou napájecí zdroje s výkony od 300 až do 1800 W. Podrobnější informace naleznete na naší webové stránce.

„Používání spolehlivého napájení v aplikacích v náročných průmyslových podmínkách může přinést celkově mnohé výhody včetně lepší konzistence a účinnosti napájení, ale i zvýšené bezpečnosti a v neposlední řadě také úspory nákladů,“ říká Pavel Kováč, produktový specialista SOS electronic.

AC/DC měniče s kovovým krytem naleznete v nabídce produktů na webové stránce SOS electronic. Jako autorizovaný distributor značky TDK-Lambda vám můžou zajistit dodání produktů v krátkém termínu a za výhodných podmínek, jakož i technické poradenství přímo s výrobcem a rovněž vzorky potřebné pro váš vývoj.

Máte zájem o více informací k produktům TDK-Lambda nebo o technické poradenství při výběru produktu? Případně máte jinou otázku či požadavek? Prosím, vyplňte následující formulář, v SOS electronic vám rádi pomůžou.

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.