Jste zde

Nový kompaktní snímač vzdálenosti ILD1420 s měřícím rozsahem 500mm

Snímače vzdálenosti a polohy ILD1420 nabízejí jedinečnou kombinaci rychlosti, velikosti, výkonu a flexibilní možnosti v různých aplikacích. Jejich vysoká přesnost a rychlost měření umožňuje měření vzdálenosti a polohy se vzorkovací frekvencí až 4kHz.

Společnost Micro-Epsilon přichází s nejmenším laserovým snímačem vzdálenosti na světě na bázi laserové triangulace a měřícím rozsahem 500 mm.

Kompaktní snímač ILD1420 nalézá své využití nejen ve skladové logistice, automatizaci skladu a robotice, ale take například v oblasti výroby elektroniky, dřevařském průmyslu, lékařství, laserového gravírování a strojírenství.
Laserové triangulační snímače ILD1420 měří bezkontaktně vzdálenost a polohu bez jakéhokoliv opotřebení. Malé multifunkční snímače v kompaktním provedení poskytují vysoce přesná měření a nabízejí vysoký výkon. Jejich inovativní vzhled a funkčnost získali ocenění Red Dot Award Industrial Design 2016.

Snímače vzdálenosti se navíc vyznačují svým vynikajícím poměrem cena/výkon, inovativním webovým rozhraním a snadnou obsluhou. Pro daný typ měřící úlohy lze optimalizovat díky zmíněnému rozhraní zobrazení videosignálu, výběru požadované špičky signálu a také lze nastavit průměrování signálu. Během měření můžete využít funkce ROI (oblast zájmu), která umožňuje např. odfiltrovat rušivé signály v pozadí, které mohou ovlivnit kvalitu měření. Na snímači můžete využít multifunkční tlačítko sloužící k rychlému nastavení snímače pro jednoduché měřící úlohy a k rychlému uvedení do provozu.

Více informací na http://www.micro-epsilon.cz/news/2017/2017-04-11-optoNCDT-1420-500/

Jedete na MSV v Nitře? Navštivte Micro – Epsilon.

Zveme Vás na návštěvu našeho stánku na Mezinárodním strojírenským veletrhu v Nitře na Slovensku. Náš stánek číslo 58 v pavilóně F bude zaměřený také na oblast průmyslové endoskopie s možností vyzkoušení různých typů boroskopů a příslušenství. Pro plastikářský průmysl bude zajímavá nabídka měřících termovizních kamer, které se s úspěchem používají při kontrole kvality vstřikování plastů, procesů vytvrzování, aktivace lepidel, přítomnosti tmelů apod. . Samozřejmě, přestavíme Vám také nejnovější snímače vzdálenosti, polohy, tvaru, rozměrů a barev.

Přijďte se poradit s našimi odborníky, věříme, že spolu najdeme řešení pro Vaše úlohy. V případě zájmu o volnou vstupenku nás kontaktujte na info@micro-epsilon.cz. Těšíme se na setkání.

Hodnocení článku: