Jste zde

Kulaté průmyslové konektory od Attend

V rámci širokého sortimentu dostupných konektorů jsme se pečlivě zaměřili na kulaté průmyslové konektory M5, M8, M12 a M23 od společnosti Attend. Jejich vynikající kvalita zpracování, cenová dostupnost a schopnost využití v různých průmyslových aplikacích byly klíčovými faktory, které přesvědčily odborníky.

Nejprodávanější konektory od světových výrobců nejsou vždy k dispozici přesně podle aktuálních potřeb zákazníků, proto v SOS electornic rozšířili možnosti o  nabídku kulatých průmyslových konektorů o produkty od našeho dlouholetého a spolehlivého dodavatele průmyslových konektorů, tchajwanské společnosti Attend. 

Attend – dodavatel konektorů a řešení na míru

„Společnost Attend nabízí sice menší sortiment kulatých průmyslových konektorů, ale dbá na kvalitní zhotovení za příznivou cenu, která konkuruje i světovým značkám. Kromě toho můžeme vaše projekty podpořit vzorky pro vývoj, takže nás neváhejte kontaktovat, ať už máte běžné nebo neobvyklé požadavky,“ říká na úvod František Ďuríšek, produktový specialista SOS electronic. 

Sortiment společnosti Attend zahrnuje nejen běžné typy a provedení kulatých průmyslových konektorů M5, M8, M12 a M23, ale také vzácnější typy z hlediska počtu kolíků pro specifické průmyslové aplikace. 

Tyto robustní konektory jsou vyrobeny výhradně z kovu, takže poskytují optimální stínění proti elektromagnetickému rušení a zároveň jsou vodotěsné a prachotěsné, aby obstály v náročném průmyslovém prostředí.

Základní charakteristiky kulatých průmyslových konektorů Attend

  • M5: řada 220A – 2, 3, 4 kolíky, do 60 V, do 1 A, IP67, na kabel nebo na panel
  • M8: řada 219A – 2, 3, 4, 5, 6 kolíků, do 60 V, IP67, na kabel nebo na panel
  • M12: řada 216A – 2, 4, 5, 8, 10, 12 kolíků, do 250 V, 4 A, IP67, na kabel nebo na panel
  • M23: řada 221A – 4, 5, 6 kolíků, do 250 V, 20 A, IP 67, na kabel nebo na panel

Flexibilní řešení na míru pro průmysl i spotřební elektroniku

V případě společnosti Attend nás obzvláště zaujala možnost objednat kabely s konektory přesně podle požadavků zákazníka. Dodavatel proto může splnit i speciální požadavky, jako jsou kabely s odděleným stíněním, silikonový kabel, kabely s různými průřezy Cu jednotlivých vodičů, kroucený pár nebo dvojlinka. 

„Jednou z největších výhod společnosti Attend je, že dokáže vyrábět i v relativně malých množstvích, a to již od několika 100 kusů kabelů s různými konektory. Například na jedné straně kabelu zalitý konektor od firmy Attend a na druhé straně kabelu krimpovaný konektor, navíc s možností použít i vlastní konektor nebo konektor od jiného výrobce. Je flexibilním dodavatelem ochotným nabídnout řešení na míru pro průmysl, ale i spotřební elektroniku,“ uvádí na závěr František Ďuríšek.

Kulaté průmyslové konektory Attend M5, M8, M12 a M23 v sortimentu SOS electronic 

Nejčastěji používané kulaté průmyslové konektory byly přidány do skladového sortimentu SOS electronic.

 


Máte zájem o více informací k produktům Attend nebo o technické poradenství při výběru produktu? Nebo máte jinou otázku či požadavek? Neváhejte kontaktovat SOS electronic, rádi vám pomůžou.

Vyzkoušejte si vzorek pro svůj projekt

Potřebujete si vyzkoušet součástku ve vývoji? Neváhejte kontaktovat SOS electronic, vzorek  pro projekt vám rádi poskytnou. Každou žádost posuzují individuálně, proto prosím stručně představte svůj projekt v následujícím formuláři. 
Vzorky se poskytují pouze pro vývojové projekty, nikoli pro soukromé použití jednotlivci.

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.