Jste zde

Novinka - RFID moduly TBEN-L-DCC s integrovaným zpracováním dat

Společnost Turck na veletrhu Hannover představila inteligentní RFID moduly TBEN-L-DCC s integrovanými funkcemi pro zpracování dat.

Turck začal nabízet RFID modul s integrovaným zpracováním dat pro snadné řízení dat v aplikacích Industry 4.0. Řídicí modul (Device Control Center) je tak vhodný pro použití v různých aplikacích Industry 4.0 ve výrobě a interní logistice, jako je příjem zboží a expedice, lokalizace kontejnerů, vyzvednutí objednávky nebo řízení pohybu zboží.

Řídicí modul vychází z robustního RFID modulu Turck TBEN-L se stupněm krytí IP67 a navíc má osm uživatelsky nastavitelných vstupů/výstupů i možnost připojení čtyř RFID čtecích/zapisovacích hlav v HF nebo UHF technologii. Komunikace s nadřazenými ERP nebo MES systémy je implementována přes Ethernet TCP/IP.

Modul je vybaven službou Device Control Service (DCS) pro řízení a sledování připojených zařízení a předzpracování surových dat ze senzoru nebo RFID. Standardní rozhraní jako jsou webové služby nebo paměť pro CSV soubor umožňuje přímé směrování zpracovaných dat do dalších systémů. Jako alternativa je také možné použít přímou komunikaci s Graidware middleware od systémového partnera Sigma Chemnitz. 

Hladký provoz modulu je zajištěn díky ARM procesoru Cortex A8 se systémem Windows Embedded Compact 2013, frekvenci 800 MHz, 4 GB NAND flash paměti a operační paměti DDR3-RAM o velikosti 512 MB.

Odkazy:

Hodnocení článku: