Jste zde

Fluke Connect - Zobrazte, uložte, sdílejte

Společnost Fluke uvedla na trh revoluční bezdrátové propojení měřícího přístroje s chytrým telefonem (smartphonem) či počítačem, použitelné pro sběr dat.

Fluke Connect je systém pro bezdrátové měření, se kterým můžeme zůstat v kontaktu se svým týmem, kdekoliv a kdykoliv. Pro správnou funkčnost systému je třeba měřící přístroj s funkcí „Fluke connect“, chytré zařízení (smartfon, tablet, případně PC se speciálním tokenem od Fluke) a v neposlední řadě aplikace/software. Naměřené hodnoty jsou přenášeny v reálném čase pomocí Bluetooth do aplikace/softwaru na přenosné zařízení s frekvencí 5 samples/s. Poté můžete sledovat průběhy pomocí Grafy Trendlt nebo nahrávat měření s AutoRecord. Pomocí videohovorů ShareLive je možné komunikovat s kolegy kdekoliv v terénu podobným způsobem, jako je tomu např. u aplikace Skype.

Po měření se všechny data automaticky ukládají na úložiště Fluke Cloud se špičkovou úrovní ochrany dat.

Fluke Connect je vhodný pro údržbáře nebo pro pracovníky v blízkosti elektrických rozvaděčů. V elektrickém rozvaděči můžeme zanechat jeden z modulů (proudový, napěťový nebo teplotní) a poté z bezpečné vzdálenosti sledovat průběh měření.

Aplikace/ Software pro zpracování hodnot je možné stáhnout zdarma.

Funkci Fluke Connect (označena modrým symbolem Bluetooth) je možné najít u termokamer, digitálních multimetrů, vibrometrů, modulů proudových-napěťových-teplotních a další...

Download a odkazy:

 

Hodnocení článku: 

Komentáře

Po měření se všechny data - radeji snad Po měření se všechna data