Jste zde

Zdravotní prevence a hygiena chrání zaměstnance

Farnell má na skladě řadu technologického a bezpečnostního vybavení na podporu firem v rámci příprav na obnovení pracovní činnosti po vyvrcholení pandemie COVID-19.

V době, kdy země uvolňují restriktivní opatření, stále platí společenský odstup a jsou zaváděny procesy rozšířeného čištění za účelem ochrany zaměstnanců ve skladech, obchodech a kancelářích. V důsledku toho firmy všech typů přehodnocují pracovní postupy a zavádějí nová opatření k monitorování, ochraně a zajištění bezpečného odstupu pro své zaměstnance.

Mezi sortiment společnosti Farnell, který je aktivně naskladňován podle vysoké úrovně poptávky, patří:

Monitorování: Termální kamery pro detekci zvýšené tělesné teploty dokážou rozpoznat jednotlivce, kteří by měli být otestováni na konkrétní viry, což umožňuje omezit nebo zpomalit návrat různých virů a infekcí.

  • Zařízení FLIR ONE PRO přemění smartphone na termální kameru. Je k dispozici pro zařízení IOSAndroid a představuje nenákladný způsob monitorování teplot v mnoha prostředích. Tepelné kamery FLIR jsou již dlouhou používány na veřejných místech, jako jsou letiště či vlakové stanice, a také v továrnách, k měření teploty na kůži a rozpoznání osob se zvýšenou tělesnou teplotou.

  • Bezkontaktní infračervený teploměr IR200 od firmy EXTECH Instruments, který umožňuje rychlé a bezpečné rozpoznání zvýšené tělesné teploty. Zvýšená tělesná teplota je klíčovým příznakem viru COVID-19, a ačkoliv tento infračervený teploměr není náhradou klinického vybavení pro sledování teploty, je ideální k rychlému a bezpečnému změření teploty doma nebo na pracovišti.

Ochrana: Ochranné pomůcky a hygienické výrobky přispívají k maximální čistotě, omezení rizika rozmnožování bakterií a dokážou ochránit před přenosem infekčních bakterií. Zajištění ochranných pomůcek, jako jsou například roušky a rukavice pro jednorázové použití, pro zaměstnance a návštěvníky pomáhá zamezit šíření infekce a chrání všechny osoby na pracovišti. 

Vzdálenost: Systém IRISYS SafeCount Live pro živé monitorování zaplněnosti pomáhá firmám a organizacím zajistit vzájemný odstup zákazníků, návštěv a zaměstnanců, který je potřebný pro bezpečný provoz. Systém SafeCount, který nabízí přesnost a snadnou implementaci, umožňuje firmám dodržovat pokyny k zajištění společenského odstupu a úrovně zaplněnosti tím, že anonymně počítá lidi vstupující a opouštějící budovy. Systém SafeCount je vhodný pro budovy všech velikostí a poskytuje živá data o zaplněnosti s využitím vizuálních upozornění a výstrah v případě, že aktuální úroveň se blíží limitům nebo limity již překročila.

Společnost Farnell má na skladě také řadu produktů z oblasti značení zaměřených na koronavirus (COVID-19) k účinnému zajištění bezpečnosti a společenského odstupu.

Farnell má řešení na podporu široké řady bezpečnostních plánů – vybavení k monitorování počtu osob v budovách a zvýšené tělesné teploty, ale také tradičnější možnosti, jako jsou různé systémy značení. Tento rok je nutné zavést nové způsoby práce k minimalizaci rizika návratu. Farnell nyní dodává nové nezbytné produkty, aby zákazníci mohli bez obav přivítat zpět své lidi a zajistit budoucnost svých firem v prostředí po pandemii COVID.“

V době, kdy globální poptávka po rouškách a respirátorech je stále na nebývalé úrovni, je velmi složité udržet si postačující zásobu respirátorů se schválením N95, protože skladové rezervy jsou neuvěřitelně omezené. Společnost Farnell podporuje dodavatele, jako například firmu 3M, kteří se rozhodli přesměrovat své globální zásoby do zdravotnického průmyslu a zajistit tak, aby se potřebné výrobky dostaly právě tam, kde jsou nejvíce potřeba.

Kromě rychlého doručení a pravidelného doplňování skladových zásob společnost Farnell nabízí řadu online služeb, díky nimž si mohou zákazníci předobjednat potřebné položky nebo si nastavit upozornění na opětovné naskladnění požadovaného produktu. Zákazníci rovněž mají přístup k online datovým listům, poznámkám k použití atd.

Společnost Farnell nabízí kompletní řadu produktů k monitorování, ochraně a zajištění odstupu.

 

Hodnocení článku: