Jste zde

Zásuvné řídicí jednotky: kompaktní rozměry, maximální výkon

Malé zásuvné řídicí jednotky motorů řady CPB firmy Nanotec lze snadno integrovat do stávajících aplikací a zákaznických desek. Jsou k dispozici ve třech velikostech s jmenovitým výkonem 150, 300 a 750 wattů, mají stejné funkce a identické přiřazení pinů na logickém konektoru.

V kombinaci s rozšířenými funkcemi, jako je dopředný posuv zrychlení a omezeném trhnutí při rozjezdu a dojezdu, poskytuje řízení točivého momentu, rychlosti a polohy orientované na pole optimální dynamický výkon a tím i dobu cyklu. Kromě zpětné vazby motoru prostřednictvím Hallových senzorů, inkrementálních enkodérů nebo SSI enkodérů je možné integrovat i druhý rotační enkodér.

Vzhledem k tomu, že hardwarové zapojení pro sběrnici Fieldbus, vstup/výstup a enkodéry jsou umístěny na nosné desce, mohou být řídicí jednotky flexibilně přizpůsobeny individuálním požadavkům. Podporují nejběžnější protokoly, jako jsou EtherCAT, CANopen, Modbus TCP a Modbus RTU, a jsou vysoce univerzální.

S jmenovitým proudem 3A / 6A / 15A a špičkovými proudy 9A / 18A / 45A jsou moduly kompatibilní s malými i většími BLDC a krokovými motory. Pro fázi hodnocení a testování nabízí Nanotec na vyžádání různé nosné desky.

https://en.nanotec.com/products/cpb-plug-in-motor-controllers

Nanotec electronic představí své novinky také na MSV 2023. Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě. Hlavním tématem MSV je Průmysl 4.0 a digitální továrna, tedy digitalizace výroby, jeden z hlavních směrů inovačního procesu. Mezi další zvýrazněná témata patří cirkulární ekonomika – nakládání s materiálními zdroji. Mezinárodní strojírenský veletrh se koná na brněnském výstavišti od úterý 10. října do pátku 13. října 2023. Otevřeno bude denně od 9 do 17 hodin, poslední den do 16 hodin. Vstupenky jsou nejvýhodněji k dostání online. www.bvv.cz/msv/.

Hodnocení článku: