Jste zde

XML výstup z HWportal.cz

HWportal.cz umožňuje uživatelům získat seznam všech aktuálních hodnot ve formátu XML, což výrazně usnadňuje strojové čtení a implementaci monitorovacích zařízení firmy HW group do nadřazených systémů zákazníka. 

XML výstup je funkce, kterou disponují všechna zařízení HW group, ale díky jejich rozdílným vlastnostem i době vzniku se formáty XML jednotlivých typů zařízení značně liší a jejich sjednocení dílky potřebě zpětné kompatibility není příliš reálné. Pokud však již využíváte služeb HWportal.cz máte možnost získat data ze všech připojených zařízení v jednotném formátu.

Portály SensDesk a HWPortal jsou založeny na jednotné platformě, vyvíjené společností HW group. Oba portály poskytují stejné uživatelské funkce a umožňují připojit stejná zařízení. Vyobrazení funkcí a ovládacích prvků, uvedená v tomto článku, odpovídají oběma portálům a liší se pouze v detailech.

Díky tomu, že portál je určen více zákazníkům a je třeba zajistit, aby každý viděl právě ty své, je přístup k hodnotám values.xml je trochu složitější než v případě samotných zařízení, ale zase poskytuje výhodu v podobě fragmentizace obsahu.

Nově jsou 2 možnosti jak soubor values.xml získat:

V prvním případě získáte pouze ty hodnoty, ke kterým máte oprávnění, ve druhém získáte hodnoty celého teamu.

Klíč pro získání XML souboru je vždy uveden na stránce týmu:

Kompletní popis XML formátu je ke stažení na stránkách výrobce - https://www.hw-group.com/cs/product-version/sensdesk-xml-format

HWPortal.cz i SensDesk.com jsou dostupné jako webové portály s podporou mobilních služeb. Liší se dostupností v některých regionech a cenovými plány. Pro zařízení HW group, prodávaná na českém a slovenském trhu, je upřednostněno připojení na HW portal.cz. O vhodnosti konkrétního portálu vás bude prodejce informovat v průběhu výběru zařízení.
Vyzkoušejte demo na adresách:
www.sensdesk.com
www.hwportal.cz
 

Hodnocení článku: