Jste zde

Wago Set Profi: Exkluzivní sada pro profesionály jen v SOS electronic

Získejte exkluzivní Wago Set Profi se sadou spojek, brašnou na nářadí, kleštěmi na odizolování, odizolovačem kabelů a šroubováky. Limitovaná nabídka platí v SOS electronic, do vyprodání zásob!

Ať už jste elektromontérem v malé či střední firmě, průmyslovým elektrikářem, nebo specialistou v oblasti vývoje elektrotechnických řešení, produkty značky Wago jsou pro vás jako stvořené. Proč? Praxí ověřené a patentem chráněné jednotlivé prvky produktů totiž v sobě spojují všechny ty vlastnosti, které zajišťují spolehlivost, prodloužení životnosti jednotlivých zařízení a zároveň plynulý či efektivní chod všech systémů.

Společnost Wago nabízí široké portfolio produktů a řešení vysoké kvality pro oblast soukromého podnikání i průmyslové prostředí.

Výhodný nákup soupravy Wago Set Profi pro váš byznys

Pokud čekáte na ideální dobu nákupu produktů Wago, tak ta právě nastala. Nyní totiž můžete získat limitovanou slevu při nákupu mimořádné soupravy Wago Set Profi.

Wago Set Profi obsahuje:

  • Soubor instalačních svorek 887-952 –  L-BOXX Mini Series 221, spolu 229 ks transparentních kabelových svorek na kabely s průřezem: 0,14 – 4 mm². 
  • Odizolovací kleště 206-1125 – multifunkční a kvalitní odizolovací kleště QUICKSTRIP Vario 0,03 – 16 mm2, které vám usnadní práci a ušetří spoustu času. 
  • Univerzální odizolovač kabelů 206-1442 – šikovný pomocník, který vám nesmí při práci chybět, vhodný na kabely od D8 –13 mm.
  • Soupravu plochých skrutkovačů 210-722 – 3 nejběžněji používané ploché šroubováky s částečně izolovanou čepelí. Rozměry: 2,5 x 0,4/3; 5 x 0,5/5; 5 x 0,8 mm.
  • Tašku na nářadí 206-3000 – praktickou tašku, díky které budete mít vše uspořádáno a po ruce a která zároveň poskytne ochranu vašemu nářadí. Taška je kompatibilní se soupravou L-BOXX Mini Series 221. 


Soupravu Wago Set Profi sestavili v SOS electronic na základě dlouhodobé úspěšnosti jednotlivých produktů, zpětných vazeb zákazníků a také doporučení samotného výrobce. Tuto výhodnou nabídku profesionálních produktů Wago obdržíte výhradně v SOS electronic. Nabídka je platná do vyprodání zásob.

Máte zájem o více informací k produktům Wago nebo o technické poradenství při výběru produktu? Případně máte jinou otázku nebo požadavek? Kontaktujte SOS electronic

 

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.