Jste zde

Vyzkoušejte PlusMinus - ideální šroubovák pro jističe a svorkovnice

Speciální šroubovák, který není ani plochý ani křížový, ale kombinuje to nejlepší z obou. A to už je opravdu velké PLUS.

Už jste se určitě setkali se šrouby, jejichž hlava umožňuje použití plochého i křížového šroubováku. Je to opravdu chytré řešení. 

Pokud máte po ruce šroubovák vhodné velikosti, tak je prakticky jisté, že jej můžete použít na daný šroub, ať už je to šroubovák plochý nebo křížový. Víte ale, že na takové šrouby existuje i speciální a současně nejvhodnější šroubovák, tzv. SL/PZ (případně SL/PH), zvaný též "PlusMinus“? Jedná se o šroubovák s takovou čepelí:

Praxe je důkazem, že takový "hybridní" šroubovák má nejvyšší odolnost vůči vyskočení z drážky již při minimálním kolmém tlaku na šroub. Obzvláště výhodné je to pro práci na zařízeních na DIN liště, kde nemusíme tlačit na šroub (a tedy i na DIN lištu, plastový držák nebo plastovou krabičku) zbytečně velkou silou.

Přímo v naší skladové nabídce najdete hned 6 typů šroubováků s „PlusMinus“ čepelí od společnosti Wiha:

Značka Wiha nabízí také další verze SL/PZ a SL/PH šroubováků, samostatných i v podobě bitů, které Vám můžeme zajistit na objednávku v krátkém čase za výhodných podmínek.

Pokud máte zájem i o další produkty značky WIHA anebo potřebujete další informace, jsme Vám k dispozici na adrese info@soselectronic.cz

 Výhody „PlusMinus“ šroubováků:

  • vysoký točivý moment s minimální kolmou silou (přítlakem)
  • eliminováno riziko vyklouznutí šroubováku z drážky
  • ochrana hlav šroubů
  • příjemná práce, profesionální řešení

Download a odkazy:

Hodnocení článku: