Jste zde

Váhový indikátor Midrics 1 Ex zobrazí výsledky měření v prostředí s nebezpečím výbuchu

S váhovým indikátorem Midrics 1 Ex nabízí výrobce Minebea Intec řešení pro prohlížení výsledků vážení v prostředí s nebezpečím výbuchu.

Váhový indikátor Midrics 1 Ex je vhodný pro širokou škálu aplikací, jako je počítání, kontrola nebo kontrola před balením. Díky použití vysoce kvalitních materiálů je optimální volbou pro manažery kvality, strojní inženýry a technické inženýry, kteří hledají odolné řešení indikátorů pro prostředí s nebezpečím výbuchu.
 Váhová elektronika, speciálně navržená pro váhové procesy v prostředí s nebezpečím výbuchu, splňuje všechny relevantní současné mezinárodní požadavky, jako je zóna ATEX 1/21; IECEx zóna 1/21; FM/CSA třídy I, II, III divize 1 (USA/Kanada). Kromě toho lze váhový indikátor Midrics 1 Ex prostřednictvím digitálního komunikačního rozhraní připojit také k systémům sběru dat v prostředí bez nebezpečí výbuchu.

Při vývoji uživatelského rozhraní byl kladen důraz na pohodlí pro uživatele. Optimalizované rozhraní zviditelňuje relevantní informace na první pohled. Váhový indikátor Midrics 1 Ex má rozlišení až 30 000 d, což nabízí přesné výsledky měření pro širokou škálu aplikací. Díky vysoce kvalitním technickým komponentům jsou naměřené hodnoty okamžitě viditelné na displeji. Kromě toho byly ovládací prvky zredukovány na pět hmatových tlačítek, aby bylo zajištěno snadné použití. Konstrukce pouzdra nabízí krytí IP 66, což umožňuje rychlé a nekomplikované čištění. Indikátor je navíc vyroben z nerezové oceli, díky čemuž je výrobek extrémně robustní a odolný.

https://www.minebea-intec.com/en/weighing-electronics/desktop-weight-indicators-controllers/weight-indicator-midrics

Hodnocení článku: