Jste zde

Unitronics: Přejděte na Cloud za méně než 30 minut

Seznamte se s řešením IIoT od společnosti Unitronics, speciálně navrženým pro kontroléry UniStream: UniCloud. Schmachtl CZ pro vás na toto téma  připravil nové webináře.

S IiOT řešením Unitronics nepotřebujete dovednosti pro vývoj Cloudu!

Naším cílem bylo vytvořit snadno použitelnou a bezpečnou platformu, kterou naši zákazníci mohou sami implementovat, a zbavili je tak nutnosti spoléhat se při vstupu do světa IIoT na programátory a cloudové profesionály.

ZKUŠEBNÍ VERZE ZDARMA

IIoT řešení UniCloud je speciálně navrženo pro kontroléry UniStream. Naším cílem bylo vytvořit snadno použitelnou a bezpečnou platformu, kterou naši zákazníci mohou sami implementovat, a zbavili je tak nutnosti spoléhat se při vstupu do světa IIoT na programátory a cloudové profesionály. PLC UniStream se mohou připojit přímo k UniCloudu - což vám umožní spustit první řídicí obrazovku za méně než 30 minut.

 

Stávající aplikace? Stará aplikace?

Cloud můžete používat s jakoukoli aplikací – bez změny jediného řádku ve vašem řídicím programu!

UniCloud vám umožňuje využít technologii IIoT ke zlepšení výkonu vašeho podnikání, zvýšení produktivity, efektivity a snížení provozních nákladů, snížení možnosti zpomalení a selhání.

 

 

Nová PLC: UniStream Cloud

Seznamte se se sérií UniStream C (Cloud) — prvním a jediným PLC s integrovanými cloudovými službami a bez měsíčního poplatku. Tato řada je dodávána s předplatným pro cloud v úrovni Start-Up na dobu 5 let. Není nutný žádný měsíční poplatek ani žádný další nákup hardwaru nebo softwaru - připojte se a můžete pracovat! K dispozici v řadách: UniStream Modular, UniStream Built-in a UniStream PLC

Přihlašte se na webinář

9.2.2021, Úterý

09:00 SEČ - Registrace

16:00 SEČ - Registrace

10.2.2021, Středa

16:00 SEČ - Registrace

19:00 SEČ - Registrace

SCHMACHTL CZ

 

Hodnocení článku: