Jste zde

Unitronics: nové frekvenční měniče, webináře i služby

Červnové novinky Unitronics ukazují, že výrobce věnuje stejnou pozornost inovacím produktů, cloudu i službám pro zákazníky.

Webinář: 19.června 2024 - Od OT k IT a cloudu

Zúčastněte se bezplatného webináře společnosti Unitronics!  Zjistěte, jak software UniLogic překlenuje propast mezi OT a IT pro Průmysl 4.0. Využijte známé IT protokoly a cloudová řešení Unitronics k vytvoření vlastní aplikace IIoT - bez nutnosti kódování! 

Registrace zde

Seznámení s novou řadou VFD B7

Nová řada VFD B7 společnosti Unitronics nabízí pokročilé funkce pro přesné řízení motorů, zvýšenou bezpečnost a připojení k síti Ethernet. Tyto snadno použitelné frekvenční měniče poskytují široký provozní rozsah a snadno se integrují do jakékoli aplikace průmyslové automatizace.
Stáhnout brožuru

 

Online chat s UniStream:Nový Telegram Messaging

UniStream otvírá výhody rychlého a bezplatného zasílání zpráv přes Telegram - monitorujte stroje v reálném čase, programujte boty pro zasílání zpráv o výkonu strojů a posílejte upozornění na jakékoli zařízení, které komunikuje přes Telegram! 
 Pro podporu této funkce proveďte upgrade na nejnovější verzi UniLogic 1.36.XX
Kontakt pro další info

Úspěšné aplikace: Jones Food Company

Společnost Jones Food Company (JFC) navrhuje, staví a provozuje jedny z největších vertikálních farem na světě, které dodávají čerstvé potraviny 365 dní v roce. Společnost JFC potřebovala automatizační řešení a data v reálném čase pro optimalizaci výnosů plodin a využití zdrojů. UniCloud & Unistream jim poskytly centrální platformu pro monitorování, řízení a rozhodování na základě dat, což vedlo ke zvýšení efektivity a udržitelnosti.
Zjistěte více

Úspěšné aplikace: Nanotechnologie

Společnost Anric Technologies, výrobce kompaktních zařízení pro nanášení atomárních vrstev (ALD) pro výzkumné laboratoře, zjistila, že UniStream PLC + HMI od společnosti Unitronics je ideálním řešením pro řízení jejich složitých systémů. Konstrukce UniStream „vše v jednom“, snadné použití a výkonné funkce umožnily společnosti Anric vyvinout uživatelsky přívětivé a bezproblémové zařízení.
Zjistěte více

Připojte se k nám:Fórum komunity Unitronics

Naše živé technické fórum, které sdružuje tisíce členů, je skvělým místem, kde můžete klást otázky a získat pomoc od odborníků z komunity. Jen v roce 2023 bylo zveřejněno více než 400 nových témat a bylo napsáno přes 2 500 příspěvků.
Naše fórum je bohatou databází technických informací a mnoho lidí v něm denně hledá odpovědi - a sdílí vtipy v salónku.
Připojte se

Produkty Unitronics vám nabízí SCHMACHTL CZ, autorizovaný distributor značky Unitronics. 
https://www.unitronicsplc.com/ 
https://www.schmachtl.cz/

 

Hodnocení článku: