Jste zde

UniStream Multi-touch získal ocenění Engineer’s Choice Awards

OPLC Unitronics řady UniStream se staly vítězem (Grand Winner) ceny Engineer’s Choice Awards časopisu Control Engineering za rok 2018.

Programovatelný logický kontrolér UniStream Multi-touch se stal vítězem (Grand Winner) ocenění Engineer's Choice Awards za rok 2018.

Ceny Engineer Choice Awards oceňují nové špičkové řídicí, přístrojové a automatizační produkty na základě hlasování koncových uživatelů. Společnost Unitronics se potýkala s těžkou konkurencí více než 80 finalistů, kteří pokrývali více než 25 kategorií výrobků. Mezi těmito finalisty byla i některá přední jména z oboru automatizačního průmyslu. Získání titulu velkého vítěze (Grand Winner) je podmíněno ziskem nejvyššího počtu hlasů mezi všemi finalisty v libovolné kategorii. Kontroléru UniStream Multi-touch se toto podařilo.

UniStream Multi-touch je univerzální programovatelný logický kontrolér s integrovaným 10,4“ Multi-touch HMI panelem. Technologie Multi-touch umožňuje uživatelům začlenit do programu gesta známá ze zařízení spotřební elektroniky (např. z mobilních telefonů), kdy je možné přepínat mezi obrazovkami, použít funkce pinch nebo zoom, nebo použít dlouhý stisk pro náhled informací. Technologie Multi-touch také umožňuje dvouruční gesta, která zlepšují provozní bezpečnost - například konstruktér stroje může vyžadovat, aby operátor stroje současně stiskl dvě tlačítka na HMI pro spuštění stroje nebo procesu, což snižuje riziko chyby uživatele nebo neúmyslné aktivace. Strategií společnosti Unitronics při vývoji produktů je studium trendů na trhu a přezkoumání zpětné vazby uživatelů za účelem vytvoření inovativních nových kontrolérů, které splní reálné potřeby trhu.

Odkazy:

Hodnocení článku: