Jste zde

Unistream Cloud PLC získal ocenění Engineers’ Choice Grand Award

Unitronics ukazuje, že výkonné a spolehlivé prostředí pro IIoT aplikace nemusí být zbytečně složité. Přináší také jarní sérii webinářů.

Kontroléry Unisteam patří již několik let k dostupným, a přitom velmi dobře vybaveným PLC s celou řadou funkcí. V minulých letech přibyly také cloudové služby Unistream Cloud a postupně se staly nedílnou součástí vybavení všech PLC Unitronics. Cloud v podání Unitronics charakterizuje zejména velmi dobrá dostupnost funkcí pro vzdálené řízení a monitoring procesů a také transparentní a jednoduchá obchodní model včetně cenového plánu. Že se stal oblíbeným nástrojem konstruktérů dokazuje i letošní Grand Award v žebříčku Engineers’ Choice magazínu Control Engineering. Grand Award   – poprvé představená v roce 2017 – se uděluje produktu, který v soutěžním ročníku získal nejvíce hlasů. Letošním držitelem hlavní ceny je programovatelný logický automat UniStream Cloud od Unitronics .

Cloudové kontroléry UniStream jsou nejjednodušší cestou k realizaci IIoT projektů. Tyto výkonné kontroléry s bohatými funkcemi jsou dodávány s vestavěným 5letým předplatným pro cloudovou platformu UniCloud.

Chcete-li se dozvědět, jak může tento produkt prospět vašim projektům, zúčastněte se nadcházejícího webináře: „UniStream Cloud kontroléry: PLC se zabudovanými cloudovými službami“23. února 2022 16:00 až 17:00.

Nový program webinářů:

Unitronics oznámil také novou sérii živých webinářů, kde můžete získat velký přehled o řešeních pro řízení a automatizaci společnosti Unitronics.

Série UniStream Cloud 
PLC se zabudovanými cloudovými službami

23.2.2022 16:00 - 17:00
Registrace zde

Zabezpečený vzdálený přístup
Kompletní kontrola—kdykoliv, odkudkoliv

9.3.2022 16:00 - 16:45
Registrace zde

VFD 
Nejjednodušší způsob ovládání pomocí komunikace

23.3.2022 16:00 - 17:00
Registrace zde

UniCloud
Cloudová platforma IIoT. Obchodní benefity

6.4.2022 06:00 - 07:00
Registrace zde

Kompletní seznam webinářů zde
Nevychází Vám to? Nevadí. Všem přihlášeným zašleme záznam, jen se nezapomeňte registrovat. 

Schmachtl CZ - distributor výrobků Unitronics pro Českou Republiku. 

https://www.schmachtl.cz/unicloud
www.schmachtl.cz

Hodnocení článku: