Jste zde

Unipi technology představuje novou řídicí jednotku Axon S175 s bezdrátovou technologií IQRF

Model S175 IQRF, nejnovější přírůstek do modelové řady programovatelných logických kontrolérů Axon, vznikl kombinací všestranného modelu S105 a IQRF transcieveru TR-76Dx s externí anténou.

Výsledkem je univerzální kontrolér, který nejen že disponuje širokou konektivitou, deseti vstupy a výstupy, třemi sériovými rozhraními a 1-Wire sběrnicí, ale rovněž Vám umožní jej využít pro komunikaci s širokou škálou zařízení, které IQRF podporují. Díky tomu můžete snadno vytvořit rozsáhlé bezdrátové sítě bez nutnosti pokládání dlouhé kabeláže, velmi nízká spotřeba IQRF zařízení pak výrazně usnadní údržbu sítě – bateriově napájené senzory mohou fungovat na jedno nabití i několik let. 

Spojení všestrannosti jednotky S175 s možnostmi a výhodami IQRF technologie Vám nabízí široké možnosti využití. Kontrolér může IQRF senzory využívat například k odečtu údajů o teplotě a kvalitě vzduchu v interiéru místnosti a následně pomocí vlastních vstupů a výstupů ovládat, spínat a regulovat klimatizaci, ventilaci či vytápění.

 Další příklady využití jednotky S175 IQRF

  • bezdrátové řízení veřejného osvětlení
  • bezdrátový monitoring pracovního náčiní na výrobních linkách
  • sledování kvality vzduchu v budovách sběrem údajů z bezdrátových senzorů

Další informace o novém Axon S175 IQRF naleznete zde 
https://www.unipi.technology/cs/

 

Hodnocení článku: