Jste zde

UHF RFID čtečka s Bluetooth

TSS Company, obchodní partner SOS electronic, vyvinula vlastní spolehlivé řešení pro RFID aplikace. Bezdrátová RFID čtečka HUR120BT pro UHF pásmo snadno identifikuje a ověří položky v průmyslových podmínkách.

Průmyslový standard UHF GEN 2

TSS COMPANY vyvíjí a vyrábí UHF RFID řešení již od roku 2011. Nejenže přijala globální průmyslový standard pro UHF RFID s názvem UHF Gen 2, ale také jej rozšiřuje a vylepšuje vlastními technologiemi a odbornými znalostmi v této oblasti. Ve svém portfoliu má RFID čtečky, moduly a tagy pro UHF pásmo.

Vlastnosti HUR120BT:

  • RFID čtečka pro UHF pásmo
  • vhodná pro UHF tagy typu EPC Class1 Gen2(ISO 18000-6C)
  • nepřetržitý provoz až 10 hodin
  • výdrž baterie až 3 dny
  • Bluetooth interface
  • jednoduchá obsluha
  • 180 mm x 86 mm x 45 mm, 270 g
  • Win 7, Win 8, Win 10, Android, iOS

Jednoduchá obsluha

Jedním z jejich ověřených a oblíbených produktů je právě RFID čtečka HUR120BT, která je ideální do skladů a do dynamicky se měnících prostředí, kde je flexibilita použití základním požadavkem.

HUR120BT má jen jedno spouštěcí tlačítko pro čtení tagu, na jedno nabití dokáže pracovat až tři dny.
 

Bluetooth a typ UHF tagů

HUR120BT obsahuje kruhově polarizovanou anténu vhodnou pro aplikace s krátkým dosahem (cca do 30–40cm), díky zabudovanému Bluetooth rozhraní dokáže komunikovat s tabletem, chytrým telefonem nebo s notebookem.

RFID čtečka dokáže číst UHF tagy typu EPC Class1 Gen2 (ISO 18000-6C) nepřetržitě minimálně 10 hodin. Je to díky unikátnímu modulu s označením mURM, který je rovněž vlastním výrobkem společnosti TSS Company.

Tento modul dosahuje mnohem lepších parametrů než podobné UHF RFID moduly a je běžně dostupný pro výrobce, kteří na této bázi vyvíjejí vlastní aplikace. Výrobce ke svým produktům nabízí odbornou technickou podporu i potřebný software.

Pokud hledáte čtečku pro RFID aplikace v UHF pásmu, RFID čtečka HUR120BT je ověřeným a spolehlivým řešením s výbornými parametry. Naleznete ji v našem sortimentu dostupnou na objednávku.

Pro více informací k RFID produktům kontaktujte prodejce SOS electronic na adrese info@soselectronic.cz.

Download a odkazy:

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.