Jste zde

Trasovač vedení Fluke 2062 přesně lokalizuje vodiče pod napětím i bez napětí

Fluke 2062 Advanced Pro trasovač vedení rychle a přesně lokalizujte vodiče ve stěnách, stropech a podlahách, Najděte přerušení nebo přerušení a zkraty a snadno identifikujte jističe a pojistky.

Fluke 2062 využívá patentovaný Smart Sensor, kter lokalizuje a zobrazuje vodiče pod napětím na barevném displeji. Díky tomu přesně a bezpečně řeší problémy s vyhledáváním vodičů pod napětím a bez napětí v obytných, komerčních a průmyslových prostředích až do CAT IV 600 V. Tato klasifikace CAT nabízí nejvyšší ochranu dostupnou na jakémkoli zařízení pro trasování vodičů.

Je navržen tak, aby vás chránil před nejnebezpečnějšími úrovněmi přechodného přepětí, špičky až 8 000 V,které se mohou vyskytnout v průmyslových a užitkových prostředích.To je zvláště důležité pro scénáře, se kterými se můžete setkat v prostředích, jako jsou průmyslové závody,továrny a nemocnice, kde nelze kritická zařízení přepnout do režimu offline.

Patentovaný Smart Sensor, který je k dispozici pouze u Fluke 2062, umožňuje rychlejší a jednodušší sledování vodičů.Vyhledá a zobrazí napájené vodiče ve stěnách, podlahách a stropech na barevném 3,5palcovém TFT LCD displeji s vysokým rozlišením.Zabudované obrazovky nápovědy na displeji usnadňují používání, ať už jste začátečník nebo expert.Zatímco snímač špičky poskytuje slyšitelný tón při lokalizaci vodičů,inteligentní snímač pomáhá vizualizovat a přesně určit orientaci vodičů pod napětím, čímž eliminuje dohady.

Blue Panther je jediným Platinovým technickým distributorem firmy Fluke pro ČR a SR.Oficiálně zastupuje Fluke Industrial, Fluke Calibration a Fluke Biomedical a je certifikovaným Servisním střediskem Fluke pro ČR a SR. Blue Panther je již 29 let předním dodavatelem komplexních služeb v oblasti měřící techniky v České republice.

https://www.blue-panther.cz/

Blue Panther se představí také na veletrhu AMPER 2024. Veletrh AMPER 2024 s podtitulem Smart&Connected World se zaměří na chytré technologie. Tématy budou mimo jiné elektroenergetika, fotovoltaika, elektroinstalace, systémy řízení a zabezpečení budov, osvětlovací technika, pohony a napájení, elektromobilita nebo smart city. Navštivte Brno 19.-21.3. 2024. www.amper.cz

 

Hodnocení článku: