Jste zde

Tour de Force: roadshow Emerson dorazí do Česka v polovině května

Předváděcí kamion nabídne interaktivní digitální prezentaci produktů a souvisejících online technologických nástrojů. Česko a Slovensko navštíví ve dnech 15.5.2023 - 19.5.2023.

Emerson odstartoval svoji evropskou roadshow po celkem 19 zemích. Na svých zastávkách představí nejnovější řešení zejména v oblasti řízení médií a pneumatických systémů. Ve srovnání s minulými turné bude toto delší. Lokální partneři a jejich zákazníci se mohou zákazníci seznámit s odborníky ze společnosti Emerson a dostat odpovědi na své otázky spojené s digitální transformací, udržitelností, průmyslovou automatizací a další.
Během předem plánovaných zastávek se mohou návštěvníci seznámit s řadou  inovací Emerson - portfolií ASCO, AVENTICS, TopWorx, PACSystems a Movicon. V technologicky vyspělém předváděcím kamionu čeká interaktvní digitální zážitek a velká integrovaná obrazovka s ultra vysokým rozlišením (UHD), na které budou uváděny podrobné informace o produktech a online technologických nástrojích.
Prezentace na roadshow ukazují, jak inteligentní pneumatické technologie monitorují provoz výrobního závodu v reálném čase a jak intuitivní výpočetní a řídicí systémy provádějí pokročilé analýzy a výkonnou vizualizaci. Tato rozšiřitelná řešení spolupracují na systematické optimalizaci procesů a jsou zdrojem udržitelnosti, produktivity a ziskovosti závodu. Výrobci všech velikostí se mohou dozvědět, jak mohou technologii využít pro digitální transformaci svých provozů a shromážděná data převést na využitelné poznatky, které se stanou základem pro další kroky pro úsporu energií nebo vyšší efektivitu zařízení (OEE)

Návštěvníci rovněž najdou prověřená řešení s celosvětově platnými certifikáty, která se vyrábí přesně podle jejich potřeb. K nejvýznamnějším bodům patří spolehlivé technologie řízení médií v oblasti automatizace při spalování a vytápění, soustavy regenerace filtrů prachu DCS a průmyslová a komerční strojní zařízení, stejně jako komponenty ASCO pro zpracovatelský průmysl, železniční, analytické a zdravotnické využití.
Vyhledejte si zastávky turné, podívejte se na zajímavosti, prohlédněte si doporučená řešení a získejte přístup ke zdrojům na adrese online uzel Emerson Mobile Roadshow.

Hodnocení článku: