Jste zde

TOPJOB není jen název série svorkovnic Wago

V mnoha průmyslových aplikacích a instalacích moderních budov se od svorkovnic na DIN lištu očekává více, než jen spolehlivé spojení. Firma WAGO nabízí pro tyto případy sérii svorkovnic TOPJOB S s unikátní technologií Push-in CAGE CLAMP.

Pružinové svorkovnice WAGO umožňují použít všechny druhy vodičů, většinou i bez nutnosti zpracovat ukončení vodiče. TOPJOBS série nabízí širokou a flexibilní nabídku modelů. Kromě jednořadých jsou v nabídce dvoj i třířadé, jakož i funkční bloky (s pojistkou, testovací, s LED, konektorové verze a podobně).

Pro všechny druhy vodičů

Push-in CAGE CLAMP technologie ve svorkovnicích TOPJOBS umožňuje připojit vodiče s jedním pevným jádrem, lankové vodiče a lankové z extra jemných drátků. Pokud jsou tyto posledně jmenované s krimpovacími dutinkami, pak všechny tři lze zapojit jednoduchým zastrčením bez použití nástroje. Rozsah průřezů je 0,14 mm² až 25 mm².  V případě použití nástroje je svorka otevřená dokud je nástroj zasunut, proto je zapojení výrazně pohodlnější.

Mnoho multifunkčních propojek

  • Například delta propojky pro zapojení motorů do trojúhelníku, vertikální propojky k propojení jednotlivých pater víceúrovňových svorkovnic atd.
  • Minimalizujete skladové náklady snížením počtu pozic
  • Flexibilní a jednoduché přizpůsobení - vždy máte po ruce požadovaný počet pólů

 

Nejrychlejší systém označování

Souvislý pás popisovacích značek umožňuje označit svorkovnice TOPJOBS v nejkratším možném čase. Víceřádkové popisování zpřehledňuje identifikaci svorkovnic možností označovat je podle funkce.

  • Zkracuje se čas potřebný na popis až o 75 %
  • Snížení pořizovacích nákladů o 75 %
  • Jediná série značek WMB pro standardní aplikace - jediná skladová pozice

 

Bezpečnost a spolehlivost nade vše

Všechny svorkovnice TOPJOBS mohou být zatíženy nominálním proudem dle použitých vodičů. Svorkovnice TOPJOB S prochází nárazovým testem do 500g a vibračním testem do 20g. Vždy dostanete spolehlivý kontakt, který nezávisí na zručnosti operátora.

  •  Použitím menších svorkovnic pro větší průřezy a proudy ušetříte až 25% nákladů a prostoru
  • Zachovají funkční bezpečnost elektrických spojů - dokonce v náročných podmínkách jako razící stroje nebo drtiče skal, železnice nebo námořní technika.

V případě zájmu o jakékoliv produkty Wago nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.cz.

 

Download a odkazy:

 

Hodnocení článku: