Jste zde

Teploměry do výbušného prostředí

Odporové teploměry řady TWL jsou speciálně navrženy pro použití v prostředí s nebezpečím výbuchu. 

Vyrobeny podle DIN mají ATEX certifikaci s typem ochrany Exd nebo Exia. Teploměry TWL jsou vybaveny čidly Pt100 třídy A nebo B. Jiné senzory a rozsahy jsou možné.
Díky několika volně definovatelným detailům lze zařízení optimálně nakonfigurovat pro každou aplikaci. Na výběr je verze s jediným nebo dvojitým snímačem s jímkou nebo bez ní. Zapojení snímačů může být dvou, tří nebo čtyř vodičové. 
Kromě zařízení bez procesního připojení jsou k dispozici provedení se závity, přírubami nebo pro navaření. Senzory i jímky z nerez. oceli 316L  velmi dobře odolávají drsným procesním podmínkám i agresivním médiím.

Společnost KOBOLD dále vyvinula různé typy vyhodnocovacích elektronik. Kromě klasického odporového výstupu např. s místní elektronikou umístěnou v hlavici snímače s výstupy 4-20 mA, HART protokolu nebo PROFIBUS / průmyslovou sběrnicí. Pro rychlou místní informaci o aktuální teplotě může být dalším vybavením dobře čitelný digitální displej umístěný ve víčku.

http://kobold.com/cs/product/detail/~id.471~nm.61~nc.27/Zasuvn-odporov-teplom-r-TWL.html 

Ještě dnes nám pošlete poptávku na INFO.CZ@KOBOLD.COM
 

Přílohy: 
PřílohaVelikost
PDF icon t2gbtwl-exia-1.pdf469.1 KB
PDF icon twl-exd-gb-temperature.pdf571.19 KB
Hodnocení článku: Informace obsažené v článcích jsou platné k datu vydání uvedeném v hlavičce článku a jejich platnost může být časově závislá

Komentáře a diskuse vyjadřují názory autorů, nikoliv redakce, která za jejich obsah nenese zodpovědnost.