Jste zde

Synchronní servomotory Lenze m850

Společnost Lenze doplnila portfolio nabídky motorů / pohonů o servomotory řady m850 s točivým momentem do 200 Nm.

Lenze se synchronními servomotory m850 rozšířilo své portfolio o motory se střední dynamikou v horní výkonové oblasti. Díky velmi výhodnému poměru točivého momentu k momentu setrvačnosti je možné tyto pohony velmi snadno regulovat.

Jde o velmi kompaktní, snadno regulovatelné synchronní servomotory velmi vhodné pro aplikace s polohováním, jako například v robotice, balicí nebo manipulační technice. Jsou vhodné i pro jednoduché polohovací úkoly se střední dynamikou. Pro vysoce dynamické High-End aplikiace s maximálními nároky na dynamiku a přesnost nabízí Lenze osvědčené motory MCS.

 

Synchronní motory Lenze řady m850.

Skříň motorů  má hladký a snadno čistitelný povrch ve stupni krytí IP65 - díky čemuž jsou kompaktní motory kvalifikovány pro nasazení v potravinářském průmyslu. Motory jsou standardně vybaveny robustní zpětnou vazbou - resolverem, volitelně jsou ale k dostání také s čidlem Multiturn-SinCos pro zajištění vysoké přesnosti. Konektory SpeedTec s otočnými koncovkami zajišťují rychlou montáž a rychlou výměnu v případě servisu.

Nová řada motorů rozšiřuje portfolio synchronních servomotorů v rozsahu výkonu 2,0 až 9,2 kilowattů (kW). Ve spojení se servoměniči řady i700, 9400 a 8400 TopLine jsou tak k dispozici ekonomická a výkonná pohonná řešení v rozsahu točivých momentů od 4,8 do 200 newtonmetrů (Nm).

Odkazy:

Hodnocení článku: