Jste zde

Switche Hirschmann - nejlepší SPIDER v síti

Nemanažované switche Hirschmann představují hospodárnou cestu do světa technologií průmyslového Ethernetu bez kompromisů v kvalitě a spolehlivosti.  

Všechny switche (přepínače) od firmy Hirschmann jsou navrženy speciálně pro použití v náročných podmínkách, jsou vybaveny všemi potřebnými certifikacemi. Jsou vhodné pro všechny aplikace, ve kterých není nutný management (administrace) switchů. K dispozici jsou i switche s porty PoE, které umožňují napájení zařízení jako např. IP kamer nebo IP telefonů prostřednictvím Ethernet kabelu.

Rodina SPIDER - nemanažované switche na DIN lištu

 

Série SPIDER 
Nejjednodušší switche na DIN lištu ze série SPIDER představují i nejlevnější způsob využití technologií Ethernet. Jsou charakteristické kompaktním designem a extrémně jednoduchou instalací (plug-and-work).

Série SPIDER poskytuje uživatelům ekonomický a spolehlivý ethernetový switch. K dispozici jsou verze s porty Fast Ethernet a Gigabit Ethernet. Všechny porty RJ45 jsou auto-negotiating a auto-crossing. Switche SPIDER mají indikátory LED, které poskytují informace o stavu napájení, stavu spojení a rychlosti přenosu dat.

SPIDER PoE 
Switche série SPIDER PoE mohou být použity k napájení síťových zařízení, jako jsou například IP kamery, umožňují velmi flexibilní rozšíření sítě.

SPIDER PoE Injector 
"Power over Ethernet" (PoE) Injector poskytuje napájení síťovým koncovým zařízením, aniž byste museli nahradit stávající ethernetové switche bez PoE nebo kupovat samostatný zdroj napájení - řešení, které je praktické a nákladově efektivní. 

Injektor SPIDER 2TX PoE Giga je vybaven dvěma porty RJ45, které podporují Gigabit Ethernet (10/100/1000 BASE T), jeden z nich navíc podporuje technologii PoE+ (až 30W kompatibilní s IEEE 802.3at). Má mimořádně robustní kovový kryt, je možné jej přichytit buď na DIN lištu, nebo na stěnu.

PoE injektor splňuje požadavky třídy ochrany IP30. K dalším funkcím patří aktivace plug-and-play (plug-and-work), rozšířený rozsah provozních teplot od -40°C do +70°C, redundantní zdroj napájení (24/48 VDC), LED diody k zobrazení stavu vlastního napájení a portu PoE. Injektor je odolný vůči nárazům, vibracím a elektromagnetickému rušení.

Série SPIDER III

Je další generace nemanažovaných průmyslových ethernetových switchů. Tato série nabízí dvě skupiny switchů Standard a Premium. Které použijete, závisí na konkrétních požadavcích Vaší aplikace. Obě jsou snadno instalovatelné a pomohou Vám maximalizovat dostupnost sítě. 

SPIDER III Standard Line
Tato série přináší zvýšený výkon a nižší náklady při využítí výhod technologie Ethernet. Tím je ideální volbou pro výrobce strojů, kde je klíčová spolehlivost a nákladová efektivnost.
  
Výhody série SPIDER III Standard Line: 

  • Jsou speciálně určeny pro spolehlivý provoz v náročných průmyslových podmínkách 
  • Malé rozměry šetří prostor a umožňují snadnou a rychlou instalaci
  • Vysoká datová propustnost (až Gigabit) 
  • Snižují celkové náklady během životnosti zařízení, protože mají nízkou spotřebu energie 

SPIDER III PoE 
Switche této série jsou vysoce flexibilní, konfigurovatelné, určeny pro technologii PoE +, čímž eliminují potřebu externího napájecího zdroje PoE.

SPIDER III Premium Line
Tato série je navržena tak, aby nabízela cenově efektivní řešení s přizpůsobitelnými funkcemi, které vyhovují individuálním potřebám sítě v různých odvětvích. 

Switche SPIDER III Premium Line rozšiřují výhody Standard Line přidáním konfigurovatelných funkcí, které se obvykle nacházejí pouze v manažovaných switchích. Kromě toho u nich najdete další možnosti hardwaru a rozšířené průmyslové certifikace. Typická je snadná instalace a přizpůsobení portů každého přepínače pro konkrétní aplikace prostřednictvím portu USB a samostatného softwarového nástroje.

Výhody SPIDER III Premium Line: 

  •  Odolává extrémním průmyslovým podmínkám díky rozšířenému teplotnímu rozsahu, robustnímu kovovému krytu a volitelnému konformnímu nátěru, který chrání elektroniku před prachem, vlhkostí a škodlivými plyny.
  • Splňuje další průmyslové standardy a schválení včetně těch, které se týkají dopravy, automatizace procesů a námořních aplikací. 
  • Rozhraní USB pro konfiguraci - switche Hirschmann SPIDER III Premium Line jsou vybaveny rozhraním USB, které umožňuje rychlé přizpůsobení jednotlivých parametrů portu. 

Software Switch Programing Tool umožňuje snadno vygenerovat konfigurační soubor a přenést jej na switch pomocí USB klíče. Tato bezplatná aplikace je dostupná pro operační systémy Windows i Linux. Je přenosná, takže nevyžaduje žádnou instalaci.

Vybrané produkty ze série SPIDER switchů najdete v naší skladové nabídce, další Vám můžeme zajistit na objednávku.

Pokud potřebujete poradit s výběrem nebo se zajímáte i o další produkty HIRSCHMANN, neváhejte nás kontaktovat na adreseinfo@soselectronic.cz 

Download a odkazy:

Hodnocení článku: