Jste zde

Sensor + Test 2023 - Norimberk

Datum: 
Úterý, 9. Květen 2023 - Čtvrtek, 11. Květen 2023

Veletrh Sensor+test je mezinárodní veletrh senzorů, snímačů, měřicí techniky, diagnostických a zkušebních zařízení. Každoročně se mohou návštěvníci během tří veletržních dnů přesvědčit o tom, že svět kolem nás je plný snímačů a měřicí techniky, bez kterých se žádné moderní zařízení neobejde. Od automobilu, přes soustruh a mobil až po domácí spotřebiče, všude kolem nás je stále více a více senzorů a snímačů.

Témata:

  • Senzory: materiály, komponenty, senzory, ovládací prvky, senzorové systémy, senzorické měřicí přístroje, výzkum a vývoj, výroba, odzkoušení, kalibrace
  • Měřicí technika: systémy, hardware a software pro přenos dat, sběr a vyhodnocení dat, laboratorní technika a analyzátory, poradenství, vývoj, zakázková měření
  • Zkušební technika: zkušební systémy, stroje a stavy, součástky a komponenty pro zkušební zařízení, simulační systémy, poradenství, vývoj.

S ohledem na nejnovější vývoj nemůže být speciální téma pro rok 2023 aktuálnější: „Sensory a měřicí technika pro nové energie“. Jejich spolehlivost a dostupnost se stávají nepostradatelnými základy našeho života.

 Více informací naleznete na: https://www.sensor-test.de