Jste zde

Schmachtl na konferenci Strojírenská inspirace představil řadu robotických řešení

Schmachtl na veletrhu automatizace představil řadu aplikací a řešení od výrobců NORDBO, UNIVERSAL ROBOTS nebo Unitronics.

Robotické lakování

Ukázka aplikace robotického lakování s praktickou demonstrací systému NORDBO pro jednoduché a rychlé učení robota pohybům lidské ruky při této činnosti. Aplikace zde byla s využitím kolaborativního robota UNIVERSAL ROBOTS.

Zabezpečení robotických pracovišť

Oplocením, bezpečnostními světelnými závorami nebo radarovým bezpečnostním systém, který byl propojen s kolaborativním robotem a vizualizován přímo v teachpendantu robota.

Kobotické sváření

Praktická ukázka nástroje SMOOTH ROBOTICS určeného pro maximální zjednodušení nastavování svářecího programu. Toto řešení je kompatibilní se všemi předními značkami svářecích zdrojů a koboty UNIVERSAL ROBOTS. Svářeči tak mohou mít stále stejné nastavování, ať už použijete jakoukoliv svářečku. Navíc lze toto řešení využít na laserové sváření či řezání plasmou. Nastavení kobota zůstává stále stejné.

Programovatelné automaty PLC

Panel s osazenými programovatelnými automaty (PLC) včetně vstupně/výstupních modulů. Do PLC byly nahrány DEMO programy. Byla zde prezentována řada UniStream ve všech velikostech obrazovek (5“, 7“, 10,1“ a 15,6“) a PLC s virtuálním displejem. Dále zde byla ukázka produktové řady Samba ve všech velikostech obrazovek (3,5“, 4,3“ a 7“) a PLC s ukázkou řízení servopohonů.

Distributorem robotů i příslušenství Universal Robots  a PLC Unitronics pro Českou Republiku je Schmachtl CZ. 
www.schmachtl.cz

Hodnocení článku: