Jste zde

Rotronic HygroPalm HP32: veškerá měřená data vždy po ruce

Kompaktní a elegantní design, barevný displej, jednoduché ovládání a velmi flexibilní možnosti nastavení – to je Rotronic HygroPalm HP32, přenosný přístroj na měření vlhkosti, teploty a psychometrických veličin, navržený pro využití ve HVAC aplikacích i v potravinářství, ve farmacii nebo v automobilovém průmyslu.

S radostí našim zákazníkům představujeme zcela novou generaci přenosných přístrojů Rotronic HP32. Již nyní je k dispozici první model, který je kompatibilní se všemi sondami HC2A a HC2 a umí měřit a zaznamenávat vlhkost, teplotu a psychrometrické veličiny. Jedná se o přímého moderního nástupce modelu Rotronic HP22-A.

Kompaktní a elegantní design, barevný displej, jednoduché ovládání a velmi flexibilní možnosti nastavení – to jsou jen některé z důvodů, proč si tuto novinku zamilujete.

Přístroj byl speciálně navržen pro využití ve HVAC aplikacích, nicméně velmi dobře poslouží i jinde – v potravinářství, ve farmacii, v automobilovém průmyslu apod.

HP32 je plně kompatibilní i s již velmi dobře známým softwarem Rotronic HW4, s jehož pomocí jde přístroj konfigurovat, stáhnout data či třeba provést kalibraci.

Vlastnosti přístroje:

  • Měří a zaznamenává vlhkost, teplotu a psychrometrické veličiny
  • 4řádkový displej – možnost přizpůsobení zobrazených veličin
  • Pokročilé možnosti nastavení alarmů (vizuálních i zvukových)
  • Paměť na 64 000 měřených hodnot
  • Dlouhá výdrž baterie (48 hodin při intervalu měření 30 s)

Více informací naleznete na webových stránkách exkluzivního distributora Rotronic pro Českou republiku, firmy Data Elektronik – https://www.datel.cz

Produktová stránka HP32:  https://www.datel.cz/mereni-vlhkosti-a-teploty/prenosne-merici-pristroje/rotronic-hygropalm-hp32/

Případně můžete firmu kontaktovat přímo – datel@datel.cz nebo tel. +420 602 73 73 63.

Hodnocení článku: