Jste zde

Relé vazební členy Finder: Jeden koupíš a tři dostaneš

Relé vazební členy série 38 a 48 značky Finder koupíte již poskládané a připravené k používání tak, aby přesně zapadly do Vaší aplikace. Jednak se vyhnete nezbytnému skládání patice, relátka a příslušenství, současně šetříte čas i peníze.

Vazební členy jsou svou modularitou a flexibilitou nejlepší volbou do náročných aplikací. Díky vyměnitelným relé a volitelnému příslušenství dokážete upravit a v případě poruchy i opravit své zařízení levně a velmi jednoduše. Stačí relé vyndat z vazebního členu a vložit jiné.

 

Pokud nemáte místa nazbyt a potřebujete řešení, které zabere nejméně prostoru, pak je série 38 to pravé. Maximální proud 8 A uspokojí i náročně aplikace a se šířkou pouze 6,2 mm u jednopólového relé se vejde do každé mezery na DIN liště. Série 48 zvládá proudy až do 16 A.

Samotný vazební člen sestává tedy ze tří částí: patice, relé a ochranných a/nebo indikačních prvků. Jeho největší výhodou je, že v takto kompaktním stavu nezabírá zbytečně mnoho místa na DIN liště. Koupě hotového vazebního členu je nejen ekonomicky, ale i časově efektivnější než koupě samostatných komponentů.

Všechny části si samozřejmě můžete objednat i samostatně, podle Vašich aktuálních potřeb. Na výběr jsou moduly série 99, kde najdete LED diody různých barev, varistory, ochranné diody, jakož i upevňovací spony a popisné štítky.

Široká nabídka produktů je obvykle dostupná okamžitě z našeho skladu.

Pokud se zajímáte i o další produkty značky FINDER, nebo potřebujete další informace, kontaktujte nás prosím na adrese info@soselectronic.cz

Výhody/ Vlastnosti:

  • Kompaktnost – šířka od 6,2mm
  • Možnost výměny jednotlivých částí
  • Napájení v rozsahu 12VDC až 230VAC
  • Spínaný proud pro sérii 38/48 je 8A/16A
  • Široký výběr příslušenství

Download a odkazy:

Hodnocení článku: