Jste zde

Řada Unipi Gate navyšuje výkon: nově zahrnuje 1 GB RAM

Kontroléry Unipi Gate založené na čtyřjádrovém procesoru ARM A53 o frekvenci 600 MHz nově disponují 1 GB DDR3 RAM. Díky navýšení paměti může Unipi Gate ještě efektivněji zvládat více úloh současně, což přináší vyšší výkon a činí z ní skvělou volbu pro náročné aplikace.

 

Unipi Gate G100 a G110 jsou programovatelné linuxové převodníky s komunikací Ethernet / RS485 a logické kontroléry (PLC) určené do prostředí průmyslové automatizace, technických zařízení budov a dalších automatizačních projektů. Díky svému výpočetnímu výkonu, softwarové otevřenosti a výhodné ceně je převodník vhodný i jako zařízení ke sběru dat pro nadřazené systémy SCADA a MES, případně pro cloudové služby v rámci projektů Smart City, Smart Factory a IoT/IIoT. V neposlední řadě Unipi Gate představuje i jednoduchý způsob modernizace starších instalací.

Produkt s navýšenou pamětí na 1 GB RAM nahrazuje dřívější produkt s 512 MB RAM, jehož prodej je ukončený. Díky větší paměti RAM je možné spouštět náročnější programy nebo jich spustit více než dříve. Nový produkt je z hlediska kompatibility shodný s předchozí verzí, cena zůstává stejná.

Více informací o Unipi Gate s 1 GB RAM naleznete zde.

Hodnocení článku: