Jste zde

Průvodce robotikou a automatizací – Distrelec

Novou a rozsáhle aktualizovanou verzi Průvodce robotikou a automatizací bude Distrelec sdílet v exkluzivních edicích.
 

Roboti budou v průmyslu a ve společnosti v průběhu nadcházejících let stále rozšířenější. Budou klíčoví pro nové pracovní postupy i pro zlepšení našich životů, a to širokou škálou různých způsobů. Prostřednictvím automatizace úkolů, které dříve vykonávali lidé, umožní  zlepšení produktivity a provozní efektivity. To nebude přínosné jen v průmyslovém kontextu, budou zde příležitosti pro roboty, kteří nám pomohou při provádění lékařských postupů, provádění vědeckého výzkumu, výrobě potravin, péči o starší osoby nebo ve vzdělávání dětí.
Právě proto, že spektrum robotických aplikací je tak široké, je určitě prospěšné, podívat se na možnosti a současné aplikace z trochu jiného úhlu, než na jaký jsme zvyklí. Takovou možnost přináší například distributor Distrelec, který je připraven poskytnout zákazníkům základy, na kterých mohou vytvářet efektivnější, plně automatizované pracovní postupy. Mezi tyto základy patří i nová a rozsáhle aktualizovaná verze Průvodce robotikou a automatizací, kterou bude sdílet v exkluzivních edicích.
První vydání seznamuje čtenáře s oblastí robotiky. Zaměřuje se na historii robotů, vývoj robotů a robotických systémů. Je to příležitost přečíst si o potenciálu spojení člověka s robotem (coboty) a průmyslu 5.0 – už je to tady?

https://knowhow.distrelec.com/robotics-and-automation-guide-distrelec/

Distrelec představí svá řešení také na veletrhu Amper 2023.
29. mezinárodní veletrh elektrotechniky, energetiky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení se koná v Brně 21.-23.3.2023. 
www.amper.cz

 

Hodnocení článku: