Jste zde

Profinet pro Softing SmartLink

Softing Industrial rozšiřuje produktovou řadu smartLink o dva nové členy: smartLink HW-PN a smartLink SW-PN umožňují přístup k sítím PROFINET.

Produktová řada smartLink řeší konektivitu na rozhraní mezi OT a IT. Dříve dostupné hardwarové řešení smartLink HW-DP a software smartLink SW-HT umožnily integraci do systémů PROFIBUS a HART. Nové smartLinks PN mají podobu hardwarové aplikace (smartLink HW-PN) nebo softwarového modulu (smartLink SW-PN) a poskytují přístup k sítím PROFINET. Hardwarová brána smartLink HW-PN a kontejnerový software Docker smartLink SW-PN umožňují přístup k senzorům a přístrojům PROFINET nezávislý na řídicí jednotce. Kromě toho je možný přístup k zařízením PROFIBUS DP a PROFIBUS PA připojeným přes proxy PROFINET PROFIBUS Softing Industrial.

Integraci lze provést hladce a bez ovlivnění průběžného provozu stávajících systémů. Transparentní komunikace PROFINET a PROFIBUS je zajištěna integrovaným komunikačním serverem FDI, zatímco integrovaný 2portový přepínač v hardwarové aplikaci umožňuje použití v ethernetových linkách nebo kruhových topologiích.Oblasti použití smartLinks PN sahají od parametrizace a správy aktiv až po monitorování zařízení PROFINET a PROFIBUS.

Produkty budou představeny na nadcházející konferenci Emerson Exchange v Düsseldorfu od 27. do 29. února a budou prezentovány ve spojení s AMS Device Managerem společnosti Emerson.

https://industrial.softing.com/

Hodnocení článku: