Jste zde

Připojte svůj senzor spolehlivě

Pomocí kabelu s jedním zalitým senzorovým konektorem značky Lumberg Automation a s volným koncem pro aktuátory a senzory si ušetříte polovinu Vaší práce.

Senzorové konektory a kabely značek Lumberg Automation a Hirschmann se vyznačují výjimečnou rozmanitostí dostupných standardních i zákaznických typů. Portfolio zahrnuje konektory velikostí M5, M8, M12, M23 a 7/8" ve verzích samec-samice, přímý-úhlový, různé počty pinů, kabely s jedním konektorem nebo se dvěma na obou koncích. 

Kabely mohou mít různé délky, barvy, mohou být stíněné, nestíněné (stíněné jsou zvláště vhodné pro vysokorychlostní přenos dat nebo pro citlivé signály), odolné vůči chemikáliím nebo odolné vůči jiskrám při svařování.

Všechny konektory mají stupeň krytí IP67 nebo vyšší, jsou odolné vůči proniknutí prachu nebo vlhkosti. Trvalé testování odolnosti vůči chemikáliím, rozpouštědlům, mazivům a čisticím prostředkům zajišťuje jejich kompatibilitu s nejnovějšími standardy.

Flexibilní propojení s kabelovými sety pro aktuátory a senzory

Nejběžnější konfigurace kabelu je - jeden konec se zalitým (nerozebíratelným) konektorem (M5, M8, M12, M23 nebo 7/8”) a druhý konec volný. Tyto sestavy jsou oblíbené u OEM zákazníků - konektor se zapojí do senzoru nebo aktuátoru a volný konec kabelu se pak připojuje přímo ke koncovému zařízení nebo pomocí konektorů do rozvodné skříně.

Základní nabídku kabelů se 4-pólovými konektory M12 nabízíme přímo ze skladu, většinou s univerzální délkou 5m ve verzích s PVC i PUR kabelem.

Pokud máte zájem aj o další produkty značky Lumberg Automation a Hirschmann nebo potřebujete více informací, kontaktujte nás prosím na adrese info@soselectronic.cz

Vlastnosti / Výhody

  • Stupeň krytí: IP67
  • Rozsah pracovních teplot: -40°C až +90°C (kabel)
  • Odpor kontaktů: méně než 5mOhm
  • Materiál tělesa: TPU
  • Materiál kontaktů / Povrchová úprava: CuSn / AuNi
  • Maximální proud: 4A (pro 3-5 kontaktů)
  • Maximální napětí: 230VAC/DC (pro 3-4 kontakty)

Download a odkazy:

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.