Jste zde

Pole PMB - upevněte krabičku na jakýkoliv stožár

Víte jak nejsnáze upevnit krabičku na stožár? Kanadský výrobce Hammond nabízí kompletní řešení. Se sadou Pole PMB upevníte krabičku rychle, spolehlivě a bezpečně na jakýkoliv stožár.

Měření, signalizace, ovládání - to jsou typické příklady aplikací, kdy je větší či menší krabička upevněna na stožáru (resp. jiné vertikální tyči).

Jak dobře víme, namontovat běžnou pravoúhlou krabičku na kulatý stožár, navíc tak, aby byla zajištěna vůči pootočení, není úplně banální věc. I v případě, kdy je stožár čtvercového průřezu nemáme vyhráno, neboť je obyčejně užší, než jsou montážní otvory krabiček. Kvůli zachování IP krytí krabičky si nemůžeme dovolit navrtat nové otvory do dna krabičky. Snad posledním faktorem, který může zkomplikovat montáž je i fakt, že mnohdy není možné (resp. dovoleno) vrtat ani otvory do daného stožáru.

    

Společnost Hammond nyní nabízí elegantní řešení, tzv. "Pole kit" série PMB. Je to sada, která Vám možná bude připomínat typický způsob montování antén. Jejími hlavními prvky jsou držák (konzola), spony a nerezové šrouby.

Dostupných je 5 velikostí (pro různé velikosti krabiček), umožňujících montáž krabičky na stožáry průměrů 38 až  178mm/381 mm (Kit1/Kit2). Společně tedy 10 verzí. Je to skutečně široké rozpětí, které v praxi pokryje zřejmě drtivou většinu potřeb. Tvar držáku umožňuje montáž krabičky na stožár kruhového ale i pravoúhlého průřezu.

Hammond Pole kit je určen pro krabičky Hammond sérií 1554/1555 IP 65 (ABS i polykarbonátové) a 1590Z/1590ZGRP (odolné hliníkové resp. GRP). S výběrem vhodného typu Vám pomůže katalogový list PMB.

Vybrané velikosti kitů máme skladem, ostatní velikosti Vám můžeme dodat na objednávku v krátkém čase za výhodných podmínek.

Pokud se zajímáte o další produkty značky HAMMOND, nebo potřebuje více informací, neváhejte nás prosím kontaktovat na adrese info@soselectronic.cz

Výhody/ Vlastnosti:

  • - sada pro spolehlivou a rychlou montáž krabiček na stožár kruhového i čtvercového průřezu
  • - pro stožáry o průměru 38-178mm/ 381mm (Kit1/Kit2)
  • - celonerezové provedení, včetně spon a šroubů
  • - vhodné pro krabičky Hammond sérií 1554/1555/1590Z/1590ZGRP

Download a odkazy:

 

Hodnocení článku: