Jste zde

Panelový PC s vylepšenou čitelností na přímém slunci od LexSystem

Výrobce OEM/ODM, společnost LexSystem, pro SOS electronic vyrobil 10,4“ panelový PC s jasem displeje 1000 cd/m2, čím přinesl na trh výrobek se zřetelnou čitelností i na přímém slunci.

Panelový PC SUPER-10,4-3I385CW-D90-CTP-1000nits má stejné vlastnosti jako jeho standardní verze SUPER-10,4-3I385CW-D90-CTP, ale s tím rozdílem, že nepodporuje 2,5“ SSD. Důvodem je to, že vnitřní prostor zabírá přídavná deska DC/DC měniče pro podsvícení displeje. Místo něj však můžete použít mSATA full-size SSD, přičemž ostatní funkce zůstávají zachovány. 
Díky jasu displeje 1000 cd/m2 má tento zřetelně lepší čitelnost na přímém slunci než jeho standardní verze se 400 cd/m2. Nemalou výhodou je také jeho okamžitá dostupnost přímo z našeho skladu a rovněž dobrá cena.

Panelový počítač LexSystém ze série SUPER s vylepšenou čitelností na přímém slunci je proto vhodný pro různé aplikace v exteriéru, jako jsou např. informační kiosky na veřejných místech a v zařízeních.

Více informací se dozvíte v článku Panelové PC LexSystem série SUPER.

Chcete-li vidět rozdíl v jasu displeje na vlastní oči, kontaktujte obchodního zástupce SOS electronic ve vašem regionu. Více informací k produktům LexSystem vám rádi poskytnou na adrese: info@soselectronic.cz
Hledáte rychlé informace o produktech na sociálních sítích? Sledujte SOS electronic na Twitteru nebo Facebooku.

Download a odkazy:

Hodnocení článku: 

Kontaktujte svého distributora

* Hvězdičkou (*) označené údaje jsou povinné.

CAPTCHA
Toto je ochrana před spamem.