Jste zde

optoNCDT 1220: Nový standard pro průmyslovou automatizaci

Kompaktní konstrukce laserového triangulačního snímače optoNCDT 1220 spolu s vestavěnou elektronikou přináší vysokou variabilitu a řadu nových funkcí.

Nový snímač optoNCDT 1220 od společnosti Micro-Epsilon nastavuje nový standard pro měření vzdálenosti a polohy v průmyslové automatizaci. Výkonný snímač poskytuje přesné výsledky měření s rychlostí měření až 1 kHz. Z důvodu automatické kompenzace povrchu je výstupní signál stabilizován bez ohledu na barvu nebo jas povrchu.

Tento nový typ rozšiřuje další možnosti laserových triangulačních snímačů. Všechny modely optoNCDT 1220 lze konfigurovat pomocí intuitivního webového rozhraní nebo pomocí multifunkčního tlačítka. Parametry snímače a výběr měřícího úkolu je možné nastavit. 
Kompaktní konstrukce s integrovanou elektronikou umožňuje snadnou integraci do strojů a zařízení, a to i do stísněných prostorů. Díky vynikajícímu poměru cena / výkon je tento snímač vhodný pro OEM, sériové aplikace a automatizační technologii jako např. ve strojírenství, elektronickém průmyslu a ve 3D tisku. Laserový triangulační snímač je vhodný zejména v aplikacích jako jsou průmyslové tiskárny nebo robotické zařízení.

https://www.micro-epsilon.cz/displacement-position-sensors/laser-sensor/optoNCDT_1220/

 

 

Hodnocení článku: