Jste zde

Odolná úložiště pro AI a strojové učení

Umělá inteligence, strojové učení i IoT zařízení v průmyslu zpracovávají velké objemy dat. Často jde o dočasná data a proto rostou požadavky na zařízení pro ukládání. Tomu vychází vstříc i Western Digital.

Western Digital  představuje odolná ukládací řešení pro prostředí průmyslové výroby, pro chytrá výrobní zařízení a pro  segment IoT. Nové portfolio využívá v několika formátech vysoce odolnou technologii 3D NAND. Uplatnění najde v rámci robotizace, integrace dohledových systémů, lékařských systémů nebo produktů využívajících umělou inteligenci nebo strojové učení. Produkty Western Digital pro ukládání dat v průmyslovém prostředí jsou uzpůsobeny pro vysoké rozdíly teplot, vlhkostí nebo vibrací.

První úložiště Western Digital 3D NAND e.MMC se 64 vrstvami pro průmysl a trh IoT

Úložiště Western Digital iNAND IX EM132 typu EFD je první pamětí 3D NAND e.MMC společnosti Western Digital, která využívá technologii 3D NAND se 64 vrstvami a je plně určena pro průmyslové odvětví a zařízení IoT. Paměť iNAND IX EM132 EFD v dané verzi může pracovat při teplotách od -25° C až do +85° C nebo od -40° C až do +85° C. Tato úložiště prodlužují životnost pamětí formátu e.MMC nad rámec 2D NAND a poskytují zvýšenou ukládací kapacitu pro průmyslové a zákaznické aplikace

 Mezi důležité funkce patří:

  • Pokročilé monitorování stavu úložiště
  • Řízení teplot
  • Chytrá parciace
  • Automatická i manuální obnova načítání
  • Odolné řízení spotřeby
  • Uchování dat podle standardů JEDEC

 

Vysoce odolné paměťové karty SD a microSD pro průmysl a odvětví IoT

Nové paměťové karty Western Digital IX LD342 SD a IX QD342 micro SD přinášejí vysoce odolné úložiště pro OEM partnery, distributory, resellery, systémové integrátory a designery průmyslových systémů. Nové paměťové karty umožňují vetší flexibilitu pro rozvíjející se průmyslové aplikace. Karty využívají technologii 3D NAND a poskytují kapacitu od 16 GB do 512 GB. Dále nabízejí vysokou odolnost (3 000 P/E cyklů) a současně díky monitoringu stavu paměťové karty umožňují sledovat hodnoty odolnosti a proaktivně paměťovou kartu servisovat.

https://www.westerndigital.com/solutions/iot-edge

Hodnocení článku: