Jste zde

Objevte České Systémové Centrum Freescale Polovodiče se sídlem v Rožnově pod Radhoštěm.

Nabízíme Vám splnění následujícího snu: spojení zajímavé profesní budoucnosti a plnohodnotného soukromého života v perspektivním vývojovém centru v podhůří Beskyd.

V současnosti Freescale Polovodiče Česká Republika zaměstnává více než 70 inženýrů, kteří se nezabývají výhradně problematikou řízení motorů („Motor Control Center of Excellence“), nýbrž pracují i v jiných oblastech, jako je propojitelnost systémů, embedded software, automobilové a bezpečnostní systémy.

 

Máte-li jakýkoliv dotaz k nabízené práci, podmínkám či prostředí, neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo pomocí komentářů pod článkem.

Možnost využití vašich vědomostí a příležitost stát se respektovaným odborníkem, který přispívá k řešení state-of-the-art problému v kontextu mezinárodního týmu může být neocenitelná i pro vás.

Uvědomujeme si, že vývoj moderních technologií vyžaduje práci špičkových odborníků, a proto vytváříme kvalitní zázemí a motivující podmínky pro naše zaměstnance (atraktivní pracovní náplň, flexibilita, velmi dobré platové podmínky, nadstandardní zaměstnanecké výhody včetně 4leté podpory ubytování / pořízení vlastního bydlení / dojíždění, kvalitní manažerská práce, přímá a otevřená komunikace).

Naším cílem je vyhledávání takových odborníků, kteří jsou nejen špičkou ve svém oboru, nýbrž mají rovněž velmi dobré lidské kvality. Odměnou je nám pak skutečnost, že členům našich týmů se velmi dobře spolupracuje.


 

V případě zájmu o zaměstnání nabízíme velmi vstřícné a profesionální jednání. Vaše cestovní náklady na pracovní setkání budou plně proplaceny, a získáte představu o možné perspektivě do budoucna.

Děkujeme Vám.

Volné pozice pro rok 2008 – České Systémové centrum Rožnov pod Radhoštěm:
 • SYSTÉMOVÍ APLIKAČNÍ INŽENÝŘI
  • vývoj kompletních aplikací v oblasti komunikací, sensorů, výkonové elektroniky
  • EMBEDDED SW-vývoj SW nástrojů, driverů, algoritmů a aplikací pro embedded procesory
  • ANALOG-vývoj kitů, testování v aplikaci, charakterizace a vývoj testovacích programů
  • telematika
  • řízení motorů-vývoj algoritmu řízení pohonů, výkonové elektroniky, definice nových řídících mikroprocesorů
    
 • SPECIALISTÉ CENOVÉHO / MARKETINGOVÉHO A TECHNICKÉHO CENTRA
   


  V  případě zájmu o další informace, prosím, navštivte naši web a neváhejte nás kontaktovat -
http://www.freescale.com/webapp/sps/site/homepage.jsp?nodeId=06784331630520

Jana Martináková
Tel. +420 571 665170
Gsm: +420 603 489013
E-mail: Jana.Martinakova@ freescale.com

Hodnocení článku: