Jste zde

Nový selektor pomůže s výběrem bezpečnostních a nouzových vypínačů

Digital Product Selector od EAO je interaktivní a intuitivní konfigurátor, který technikům a vývojářům umožní jednoduše konfigurovat bezpečnostní okruhy podle potřeb jejich aplikace.

EAO AG je švýcarská rodinná firma, která od roku 1947 neustále zdokonaluje komponenty pro automatizaci, od spínací techniky přes senzory a relé a řídící jednotky až po plnohodnotné HMI systémy. Spojení s globálním distributorem, jako je Digi-Key, poskytuje zákazníkům jistotu, že komponenty mohou objednat v rámci svých BOM seznamů a že zboží nakoupí rychle a jednoduše.

Nový selektor, který EAO zpřístupnila exkluzivně pro zákazníky Digi-Key, nabízí možnost výběru bezpečnostních a nouzových vypínačů podle spínací funkce, krytí a dalších specifikací, certifikací, ale také podle mechanického provedení. Využívá k tomu 3D grafiku, 360-stupňové zobrazení, rozměrová schémata, zobrazení montážních otvorů a hloubek, zobrazení podsvícení nebo ukázku montáže na panelu. Uživatelé si mohou stáhnout dokumentaci s konfigurací, soubory do CAD knihoven nebo instalační videa a certifikáty.

Nástroj v současnosti nabízí přes 130 různých komponent, které umožňují sestavit přes 2200 konfiguračních kombinací. Vybranou kombinaci bezpečnostního vypínače si zákazník rychle a jednoduše přenese do svého nákupního seznamu na webu Digi-Key.  

Pro Digi-Key je takováto spolupráce s výrobcem velmi cenná. Jako globální distributor chce svým zákazníkům nabídnout co nejlepší výběr, zároveň ale také přesnou a rychlou konfiguraci a také garanci bezpečnostních standardů, které jsou u průmyslových aplikací klíčové.

Bezpečnostní a nouzové vypínače EAO jsou certifikovány pro využití v mnoha oborech průmyslu, zdravotnické techniky, dobíjecích stanic, balící techniky, výroby potravin, zdvihací techniky, kompresorů a dalších.

Pro více informací o EAO a nástroji  Digital Product Selector navštivte web Digi-Key.

 

 

Hodnocení článku: