Jste zde

Nový kompaktní a odolný PC Emerson pro průmysl

PACSystems IPC 2010 s předinstalovaným softwarem Movicon a platformou PACEdge IIoT zvládne výpočty pro aplikace a vizualizaci edge dat v průmyslovém prostředí

Nový kompaktní průmyslový počítač (IPC) PACSystems IPC 2010  je určen pro výrobní závody a výrobce strojů OEM, kteří potřebují robustní, kompaktní a odolné PC pro IIoT. Předinstalované průmyslové edge platformy PACEdge a prvky softwaru Movicon  NExT SCADA pomohou rychle spouštět aplikace. Pro konfiguraci je k dispozici setup, přístupný z prohlížeče. IPC 2010 běží na průmyslové verzí Linuxu, disponuje sériovým a ethernetovým připojením, a lze jej tak používat jako komunikační gateway  a současně jako zařízení pro edge computing. IPC 2010  lze například nasadit jako jako převodník protokolů  a pro mnoho dalších výpočetních funkcí  v mnoha rolích IIoT, edge,konvergence OT/IT, vizualizace HMI, nebo konektivity SCADA.

Kompaktní IPC 2010 sevyznačuje nejširším rozsahem provozních teplot ze všech pasivně chlazených IPC, nízkou spotřebou energie pouhé čtyři watty a odolným provedením, takže jej lze instalovat prakticky kdekoli.

IPC 2010 se vyznačuje výhodným poměrem ceny a výkonu, bez průběžných ročních licenčních nákladů nebo poplatků za obecné aktualizace a aktualizace týkající se kybernetické bezpečnosti. Emerson slibuje softwarovou podporu po celou dobu životnosti.

https://www.emerson.com/en-us/catalog/emerson-ipc-2010 .

Hodnocení článku: