Jste zde

Nové PRO termokamery s funkcí Delta-T

Fluke Ti 480 PRO a Fluke Ti 450 PRO jsou nové termokamery, převyšující jejich předchůdce o řadu vylepšení. Intuitivnější uživatelské zobrazení, vyšší rozsah teplot, lepší citlivost či novinka Mark Delta-T (ΔT) - analýza teplotních rozdílů.

Společnost Fluke slaví 70 let svojí existence (1948-2018). Při této příležitosti představila termokamery Ti 450 PRO a Ti 480 PRO,  vylepšené o několik funkcí oproti jejich předchůdcům. Zlepšuje se citlivosti na hodnotu 0,025°C při teplotě 30°C (25mK). Nesmíme zapomenout na intuitivnější menu s novým designem.

Rozlišení doplněné o SuperResolution u každé termokamery posouvá sérii termokamer „Profesional“ o řád výše. Termokamery se tak stávají více než vhodné pro měření na DPS, v rozvaděčích či jiných elektronických aplikacích. Samozřejmostí se stává plnohodnotná funkcionalita poznámek s uložením na cloud a komunikace s kolegy nad danou aplikací v době měření (IR-PhotoNotes , Fluke Connect , ShareLive ).
Stejně jako u verzí Ti 450 a Ti 480, tak i u řady PRO je možnost příslušenství jako např. teleobjektiv, širokoúhlý objektiv... 

Nová funkce Mark Delta-T (ΔT)

Je to funkce pro rychlou analýzu teplotních rozdílů například mezi teplotou požadovanou (dále jako referenční) a okolní teplotou pro lepší čitelnost rozdílů těchto dvou hodnot. Funguje to jednoduše. Máte 3 pohyblivé body, z nichž jeden je definován jako referenční. Další dva body budou ukazovat rozdíl následujících hodnot vůči referenčnímu bodu. Na obrázcích uvidíte reálné snímky přímo z termokamery:

V případě zájmu i o neskladové položky FLUKE nás prosím kontaktujte na adrese info@soselectronic.cz

 Vlastnosti:

  • Rozlišení: Ti 450PRO 320x420 pix. / Ti480PRO 640x480 pix.
  • SuperResolution: Ti 450PRO 640x480 pix. / Ti480PRO 1280x960 pix.
  • Rozsah teplot až 1500°C
  • Funkce Mark Delta-T (ΔT)
  • Intuitivnější uživatelské zobrazení na obrazovce
  • 9 barevných palet
  • Fluke Connect

Download a odkazy:

Hodnocení článku: